Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Camları ve Aynayı Otomatik Kapatıp Açma Programlama - Modül

Mustafa Yılmaz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba Bu yaz 3.nesil mazda 3 ile yaşadığım sorunu sizlerle paylaşmak isterim ve bunun çok sevdiğim aracımın büyük eksikliği olarak görüyorum. Aracı park ederken  4 yaşındaki kızım ben farketmeden kafasını açık olan yolcu camından dışarı çıkarmış tabi ben de camları kapatmaya başladım. Tabi kızımın boynu cama sıkıştı. Bu sırada sesinin çıkmadığını farkettim arkaya bakınca durumu anladım. 

Şoför tarafındaki otomatik cam haricindeki diğer camların durumu içler acısı bence otomatik cam sıkışma durumunda kendiliğinden aşağıya doğru hareket ediyor fakat diğerleri sadece duruyor sıkışmış bir biçimde

Bu durumu tekrar yaşamamak için otomatik cam modülü siparişi verdim Modül elime ulaştı 1 haftaya takıp durumu sizlerle paylaşırım. 

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Mustafa Yılmaz :

Arkadaşlar merhaba Bu yaz 3.nesil mazda 3 ile yaşadığım sorunu sizlerle paylaşmak isterim ve bunun çok sevdiğim aracımın büyük eksikliği olarak görüyorum. Aracı park ederken  4 yaşındaki kızım ben farketmeden kafasını açık olan yolcu camından dışarı çıkarmış tabi ben de camları kapatmaya başladım. Tabi kızımın boynu cama sıkıştı. Bu sırada sesinin çıkmadığını farkettim arkaya bakınca durumu anladım. 

Şoför tarafındaki otomatik cam haricindeki diğer camların durumu içler acısı bence otomatik cam sıkışma durumunda kendiliğinden aşağıya doğru hareket ediyor fakat diğerleri sadece duruyor sıkışmış bir biçimde

Bu durumu tekrar yaşamamak için otomatik cam modülü siparişi verdim Modül elime ulaştı 1 haftaya takıp durumu sizlerle paylaşırım. 

Çok çok geçmiş olsun. Paylaşmanı beklicez bu arada. Hem kullanımını hemde fiyatını.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, mesut2323 :

Çok çok geçmiş olsun. Paylaşmanı beklicez bu arada. Hem kullanımını hemde fiyatını.

Teşekkürler. Ürünü aliexpress üzerinden satın aldım. Ürünün işlevselliğini taktıktan sonra aktaracağım. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, İlhan :

Daha bu Cumartesi Aliexpress'ten aldım demiş arkadaş !

Gelmesi minimum 1 haftayı buluyor...

Arkadaşlar ürün Kuşadası'nda teslim alınmış durumda fakat ben Denizli deyim. Yarın Kuşadası na geçeceğim. Perşembe sizlerle paylaşırım diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de dün bu ürünü aldım aliexpress üzerinden. Gelince takıp bildiririm durumu. Genelde hiç cam açmıyorum ama olur da açarsam genelde açık unutuyorum özellike sürücü camı harici camları. Bir de yazın sıcağında araba güneş altında beklemişse, yaklaşmadan önce camları açmak güzel oluyor kumandadan. Ayrıca bütün camları tek dokunuşla açabiliyor olmak da gayet güzel. Cihaz gelince takarken fotoğraflarım aşamaları muhtemelen.

7NBmgP.png

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Başarılı. Ayrıca fiyat 45 $ altina inmiş. Bu daha da güzel haber.

RoboZen yolladı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, volki7 :

Ustad 2.nesil 2010 m3 impressive için uygunmu bu modül

K01A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu modül için modeller ürünün satıldığı sayfada yazıyor. Bu modül olmasa da buna benzer aracınıza uygun modül vardır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20.07.2017 at 21:21, Mustafa Yılmaz :

Evet arkadaşlar modülü taktım bunun için video çektim ancak onu daha sonra paylaşacağım. Cam modülü için yaptığım adımları orada bulabileceksiniz. Gerçekleştirebildiklerine gelirsek 

+ Aynaları otomatik kapatma/açma

+ Camları otomatik kapatma/açma 

+ Camları aralık bırakma

+ Araç kapalı iken camları tamamen açma

+ Sürücü cam kontrollerinden yolcu camlarını otomatik kaldırıp indirme

Video 

Aldığım ürün:

Sıcak satış Araç güç pencere closer cihazı Yüksek kalite araba pencere closer Tam otomatik kaldırma pencere araba oto pencere kaldırıcı
http://s.aliexpress.com/MBVj2im6
(from AliExpress Android)

Ellerinize emeklerinize sağlık. Çok güzel faydalı paylaşım.. Teşekkürler güle güle kullanmanız dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, İlhan :

Ellerinize emeklerinize sağlık. Çok güzel faydalı paylaşım.. Teşekkürler güle güle kullanmanız dileğiyle.

Teşekkürler İlhan Bey 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Mustafa Yılmaz :

Teşekkürler İlhan Bey 

Bu arada konuyu diğer çok eski olan konu başlığından ayırarak, yeni bir başlık altında sabitleyip - öne çıkararak yeni konu haline çevirdim. Bu şekilde daha faydalı olacaktır.. Tekrar teşekkürler.

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, AreY :

Çok güzel olmuş, emeğinize sağlık. Camlar kapanırken bir engelle karşılaştığında kapanma duruyor mu  @Mustafa Yılmaz bey ?

Onun için her camda ayrı bir sıkışma sensörünün olması gerektiğini düşünüyorum. Cam kaldırma-indirme modülünün yapacağı iş değil bence.

Tabi bu konuda daha bilgili arkadaşlar yorum katacaklardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onun için her camda ayrı bir sıkışma sensörünün olması gerektiğini düşünüyorum. Cam kaldırma-indirme modülünün yapacağı iş değil bence.
Tabi bu konuda daha bilgili arkadaşlar yorum katacaklardır.

Modül de yapabilir . Sıkışma durumunda frekans değişir , modül okur . Neden olmasın
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun çok güzel olmuş. video da bahsedilmemiş ama yan aynalarıda kapatıyor galiba bu modül.
Peki anahtara basmadan aracın yanından ayrıldığımızda otomatik kilitlenirken aynalar ve camlar kapanacak mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...