Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Aliya

Fikirleriniz Önemli

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan    5.779
İlhan
32 dakika önce, Aliya :

ACİL HATA BOYA YOK 27000 km de OTOMATİK
İlan No: 465457079
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-hata-boya-yok-27000-km-de-otomatik-465457079/detay

Arkadaşlar bu araç için fikirlerinizi alabilirmiyim impressıvlerin (A/T) fiyat aralığına uygunmu 

Araç oldukça temiz ve diri duruyor. Km'si oldukça düşük.

İlk sahibimidir acaba. Birde Km sorgulaması yapmanızı öneririm.

Fiyat konusunda artık ben akıl sır erdiremiyor ve fiyatları takip edemiyorum. Daha geçtiğimiz hafta 2.nesil Mazda 3 64 Bin liradan satıldığına şahit oldum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Seriatsu    214
Seriatsu

Km konusunda bende de soru işareti oluştu. evim ve iş yerim aynı ilçede olmasına rağmen ayda 1000 km yapıyorum.

6 yılda 27000 km biraz düşük geldi bana. 

fiyat bütçenize göre değişir. sizin için uygunsa hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.610
Arman-1999

Benim aracı vereyim... Km biraz yüksek ama fiyat o kadar değil :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.575
Mehmet Özdemir

yazık günah ya :) kilometresi isterse 10000 olsun 2011 model bir mazda 3 için uçuk fiyatlar bunlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.610
Arman-1999
2 saat önce, Arman-1999 :

Yahu!!! ben ciddiyim 2 aya kadar yeni bir modele geçmeyi düşünüyorum.

Politik yorumlar bölümünde @Burak yazmıştı. "Çok fazla ciddi yazmıyorsun vs vb " haklıymış :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar    2.027
Arabalar
18 dakika önce, Arman-1999 :

Politik yorumlar bölümünde @Burak yazmıştı. "Çok fazla ciddi yazmıyorsun vs vb " haklıymış :) 

Hangi modeli düşünüyorsunuz @Arman-1999 Kamil bey.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aliya    1
Aliya
1 saat önce, Arman-1999 :

Çok fazla ciddi yazmıyorsun derken bişey anlanadım hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.779
İlhan
20 dakika önce, Aliya :

Ortalık karışmış yardımcı olayım dedim. :D

@Arman-1999 Kamil Abi size demiyor çok ciddi yazmıyorsun diye ! !

Öz eleştiride bulunuyor.. Kendisinin çok fazla ciddi yazmadığı konusunda haklı görüyormuş @Burak abiyi..

Biliyorum biraz karışık geldi size ama..İşin özü eskiden gelen bir mevzu sizin konuya nasip oldu.. :fiuw:

Bu arada Kamil abiyi bir tek anlamayan siz değilsiniz merak etmeyin. Bu konuda bayağı bir çoğunluktayız. :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.610
Arman-1999
1 saat önce, Arabalar :

Hangi modeli düşünüyorsunuz @Arman-1999 Kamil bey.

Kısmetse yarın ve cumartesi 2. kez araç test/ görme/ karşılaştırma turu var. Görülecek araç ise CX-5

Her hangi bir ürün almaya karar verdiğimde çoookkk uzun bir inceleme/ araştırma sürecim vardır. TV almaya kaarar verdiğimde bu süreç 8 ay sürmüştü. :) tabi kısmet bu Mazda 3 'e bile dönebiliriz. Ama kesin olan bir şey varsa o da aracı satacağım...

23 dakika önce, Aliya :

Sayın Aliya, forumda çokkkk eski olduğumdan uzun bir yazışmalar silsilesi sonunda hakkımda oluşan bir kanaat bu...

Bkz eski yazılarım :) Yani sizinle alakalı değil...

Ama dediğim gibi beklerseniz asgari müşterekte anlaşırız

Not: tam da yazımı yazarken sevgili @İlhan konuyu özetlemiş. Bende yazmış bulundum :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.933
Burak
24 dakika önce, Aliya :

Hiç dert etme, @İlhan ın da dediği gibi büyük ve sessiz bir çoğunluğuz :D

3 dakika önce, Arman-1999 :

Sayın Aliya, forumda çokkkk eski olduğumdan uzun bir yazışmalar silsilesi sonunda hakkımda oluşan bir kanaat bu...

Kanaat derken ? :D Teoreme doğru gidiyoruz. Kanaat deyince Üsküdar'daki lokanta geldi aklıma :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar    2.027
Arabalar
Bir saat önce, Arman-1999 :

Kısmetse yarın ve cumartesi 2. kez araç test/ görme/ karşılaştırma turu var. Görülecek araç ise CX-5

Her hangi bir ürün almaya karar verdiğimde çoookkk uzun bir inceleme/ araştırma sürecim vardır. TV almaya kaarar verdiğimde bu süreç 8 ay sürmüştü. :) tabi kısmet bu Mazda 3 'e bile dönebiliriz. Ama kesin olan bir şey varsa o da aracı satacağım...

Kamil bey o kadar uzun araştırma esnasında araçların yeni modelleri piyasaya çıkar. Malum, tüketim toplumu zamanını yaşıyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.610
Arman-1999

Mete bey @Arabalar, beğeni hakkım sona ermiş bir sonra ki güne inşallah :)

Dediğinizde haklı olmakla beraber şöyle bir avantaj da söz konusu

Hatırlarsanız, zamanında O mu? Bu mu ? Şu mu ? adlı bir bölüm açıp sizlerin değerli fikirlerini almıştım. Büyük bir çoğunluk mazda6 yı işaret etmişti. Araç-lar  hakkında tereddütte kalıp parayı bir müddet daha değerlendirme yönünde karar kılmıştım. Bakın !!! ne modeller çıktı O0 Hem mazda6 ya hem de CX-5 e ne özellikler eklendi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aliya    1
Aliya
27.07.2017 at 16:48, Arman-1999 :

Aracın fotoğrafları var mı hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    156
Mazda41

Abi 2011 makyajsız icin cok fazla bir fiyat eger kilometre dogru ise ederi 57.000 civari anca

27.07.2017 at 17:04, Weya :

Abi ozel değilse neden satiyorsun 2.nesil satarkende baya zahmet cekmistin yanlis hatirlamiyorsam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
67Bulent1976    115
67Bulent1976
‎27‎.‎7‎.‎2017 at 14:54, Aliya :

ACİL HATA BOYA YOK 27000 km de OTOMATİK
İlan No: 465457079
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-hata-boya-yok-27000-km-de-otomatik-465457079/detay

Arkadaşlar bu araç için fikirlerinizi alabilirmiyim impressıvlerin (A/T) fiyat aralığına uygunmu 

462358199 ilan nolu aracım sahibinden comda satılıktır.Bu fiyatlara 2.nesil mazda 3 alınır mı bilemem? Bu fiyata D sınıfı araç daha mantıklı bnce

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.610
Arman-1999
6 saat önce, Aliya :

Aracın fotoğrafları var mı hocam

Evvela öğretmen olmadığımı belirteyim ( "hocam" ifadenize istinaden ) :) 

Aracın fotoğrafları elbette var. Ama bir önce ki iletimde "biraz beklemeniz lazım" demiştim. Çünkü yeni bir araç alma isteğim netlik kazanmadı. Açmış olduğum "o mu? bu mu? şu mu* " adlı bölümde almış olduğum karar gereği paramı bir yatırım vasıtasında değerlendirdim/değerlendiriyorum. İşin ilginç tarafı Allah koş (yürü değil) ya kulum dedi.Hem konudan çıkmamak hem de canlarınızı sıkmamak adına şahsıma ait konuyu uzatmıyorum.

Ancak her konuda olduğu gibi bu işlerde nasip/kısmet işleri... Bakmışsınız 1veya 2 hafta içinde veya 1 ay içinde satmaya karara vermişim. İlk olarak da bu forumda ilanı vereceğim. Forumu takip ederseniz görürsünüz. Elbette forumda sadece bana ait araçlar yok. Çok değerli üye arkadaşların gözü gibi baktıkları araçlarda var.

Bilinen net satış sitelerinden ziyade bu foruma yoğunlaşmanızı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

Aracın 27bin km'si şüphe uyandırması normal, fakat bence o km gerçek altta 2 resim, dış ve içten son derece temiz. O arac 80bin km olsa o koltuklar, ön panel öyle durmazdı. Ve satıcının üyelik tarihi  2004, öyle bir kişinin km ile kandırma ihtimali cok düşük. Motoru parlatmış gibi görünüyor, sırf satışta güzel görünsün diye yapılan hareket ve bence gereksiz fakat kendisi elle temizlemek istemediği için öyle yapmış, o yüzden normal. Bu kadar temiz ve az km aracın piyasadan yüksek olması normal ve gerekli.

x16_465457079ndu.jpg

x16_465457079jkk.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.