Jump to content
Katil Balina

3.Nesil Mazda 3 Sol Marşpiyel Plastiği

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina

doğru mu tanımladım bilmiyorum ama sol tarafta marşpiyel civarlarındaki plastik şey araçta eksik. sağ tarafta mevcut olan plastik  sol tarafta yok. bir iki güne bakıma girecek arabaya bundan da almak gerekecek, öyle görünüyor.  aracı alırken sol alt tarafta hani kaldırımı hesaplamamaktan oluşan cinsten  küçük bir göçük vardı. muhtemelen o zaman düşmüş ya da zarar görmüş. satıcı arkadaş  sağolsun muhtemelen bildiği halde birşey demedi ama artık yapacak birşey yok. 

mevcut parçanın aerodinamiğe etkisi olduğunu da düşünüyorum. 

bu hususta bilgisi olan var mı?

20170731_135203.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ÜmitMazda

Bende de aynı durum mevcut. Satıcı arkadaş söylemedi biz de sonradan fark ettik .Siz temin ettiniz mi parçadan.?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Böyle konular paylaşılınca inip arabaya bakma ihtiyacı hisseden bir tek ben miyim ? 🤔 😀

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
1 saat önce, ÜmitMazda :

Bende de aynı durum mevcut. Satıcı arkadaş söylemedi biz de sonradan fark ettik .Siz temin ettiniz mi parçadan.?

ben konuyu açtıktan sonra siparişi verip almıştım servisten. fiyat sormayın çünkü hiç hatırlamıyorum, ama ucuz değildi bi tek onu hatırlıyorum:) 

bende şu işaretlediğim yerde yüksek kaldırımı dönerken oluşmuş bir hasar var. bilerek aldım, muhtemelen o zaman düşmüş. plastiğini neden tekrar takmamış bilmiyorum. gerçi sağolsun aldığım arkadaş tahtaları çok sağlam ve tam  bir arkadaş değildi kim bilir ne düşündü de ne yaptı. 

IMG_20200614_220557.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
1 saat önce, Burak :

Böyle konular paylaşılınca inip arabaya bakma ihtiyacı hisseden bir tek ben miyim ? 🤔 😀

bence bi bakın hocam:)  ben aldıktan 3 ay sonra fark etmiştim. daha da fark etmezdim de bodrum'da çok dik bir yokuşta park halindeyken çöpü dökmüş dönüyordum, arabanın neredeyse altı görünüyordu, alttaki delikleri ancak öyle fark etmiştim.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ÜmitMazda

Geçen yaz servise sormuştum yanlış hatırlamıyorsam 600 civarı demişti montaj hariç. Dedim belki çıkma bulurum ama Ankara da vakit ayırmam lazım bulmam için. Montajını siz mi yapmıştınız yoksa servis mi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara

Estetik dışında hiçbir faydası yok aslında oradaki lastiğin. Tasarımı da biraz dandik yapıldığından sürekli içe doğru kıvrılıyor o lastik. Ben de söksem mi diye düşünmüyor değilim ara sıra. Bu fotoda bile kıvrık duruyor.

50005786278_ecedc041fc_k.jpg

50006312226_1426948a91_k.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
10 saat önce, ÜmitMazda :

Geçen yaz servise sormuştum yanlış hatırlamıyorsam 600 civarı demişti montaj hariç. Dedim belki çıkma bulurum ama Ankara da vakit ayırmam lazım bulmam için. Montajını siz mi yapmıştınız yoksa servis mi

parca gelince servis halletti her seyi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ÜmitMazda

Teşekkürler cevap için. İzin dönüşü Ankarada vakit ayırabilirsem çıkma bakmayı düşünüyorum. İnternette satış yapan bir yer bulamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
4 saat önce, ÜmitMazda :

Teşekkürler cevap için. İzin dönüşü Ankarada vakit ayırabilirsem çıkma bakmayı düşünüyorum. İnternette satış yapan bir yer bulamadım

çıkmacılara dikkat edin, bazen servisten yüksek fiyat çekebiliyor dengesizler. hele ki mazda ile giderseniz iyice yolunacak kaz diye bakıyorlar. kaç yıl önce mazda 2 orjinal vites topuzu serviste 175 lira falandı tesadüfen görüp sorduğumda adam 250 tl istemişti. orjinali 175 dediğimde de bu daha orjinal, fabrika çıkışlı demişti:))) o yüzden sıfır fiyatı hakkında bilgi edinip öyle bakın bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...