Jump to content

Chery için bayiler kuyruğa girdi, elde araç kalmadı

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

aslında benim bir fikrim geldii ne dersiniz çinde herhalt var akaryakıtta varmıdır acep bulsak ta getirsek.Çin malı benzinn acaip kuyruk olur vallahi:)satarız 1ytl ye hiç olmadı cem uzan a veririz o dagıtır 1 ytl ye :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şuraya bak ya Mazda Japon için Mermerler.in söylediklerine bak

"Onlar kendileri gelmek istiyorlar. Gelebilirler gayet normal ama Türkiye'de de bir teşkilat ve 23 yıllık hizmet var. Elimizde dünyalar kadar yedek parça var, bayilerde var, bunların bir esasa bağlanması lazım. Hadi ben geliyorum şeklinde gelmek biraz yanlış oluyor."

napıcaklardı size bedel mi ödemeleri gerekiyo caponların sen adamın güzelim cillop gibi arabalarını doğru düzgün pazarlama, müşterisine üvey evlat muamelesi yap ondan sonra caponlara gelemezsin de öyle bi gelirler ki anlayamazsınız bile, gümbür gümbür geliyolar zaten....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

chery alacağıma LADA alırım daha iyi. hem daha ucuz hem de sağlamlığını kanıtladı :)

kesinlikle, saglam ama donanım olmasada olur diyosan lada samara sedan kaç sene kahrımı cekti be :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

kesinlikle, saglam ama donanım olmasada olur diyosan lada samara sedan kaç sene kahrımı cekti be :D

yemişim donanımını. sanki ördekte çok donanım varmış gibi :)

hid. direksiyon, içerden açılır bagaj-depo kapağı, 4 cam otomatik, elektrikli aynalar. başka da bi halt yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yemişim donanımını. sanki ördekte çok donanım varmış gibi :)

hid. direksiyon, içerden açılır bagaj-depo kapağı, 4 cam otomatik, elektrikli aynalar. başka da bi halt yok :D

yeter işte uçak gibin :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen sene İzmitteki fuarda görmüştüm bi denesini. Arka panzotunu kız otutturamadı yerine. Kapıyı açarken drankk!! diye ses geliyor. (Muhtemelen gergi kolu)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...