Jump to content

Dakika Dakika Transfer Bilgileri

Seriatsu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1 saat önce, Seriatsu :

Evet kapandı. Artık ocak ayına kadar incelemeler devam eder. Sonra gelsin çilekler, insin uçaklar

İyi bari FİFA 18 oyunu da çıkar artık :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.09.2017 at 12:55, Burak :

İyi bari FİFA 18 oyunu da çıkar artık :D

çıktı eylül ayında.:D

pes 18 kadrolar eski ilk gördüğüm neymar Fcb 'da. ama yama gelmiştir mutlaka. Süper lig eklenmiş halinde son transferler yok. sneijder podolski duruyor. bunun içinde yama eklenmiştir. yıl ortasına doğru alınabilir. Şuan fiyatları biraz pahalı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, Seriatsu :

pes 18 kadrolar eski ilk gördüğüm neymar Fcb 'da. ama yama gelmiştir mutlaka. Süper lig eklenmiş halinde son transferler yok. sneijder podolski duruyor. bunun içinde yama eklenmiştir. yıl ortasına doğru alınabilir. Şuan fiyatları biraz pahalı

EA boşuna beklemiyor. Adam bir çıkıyor tam çıkıyor. Son dönemde benim gördüğüm PES yerine artık FIFA oynuyor insanlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

EA'nın  birçok oyunda eline su dökemez. futbol temalı oyunlar için konami (pes ) tercih ediyorum.

Fifa oynamaya çalıştım çok pis harcadılar beni :- 

o yüzden pes daha mantıklı geliyor.

. canım çekti zaten ,şimdi iki maç yapsam tüm günün yorgunluğu gider :)

konu dağılmasın neyse ,

nerede kalmıştık.

dakika dakika transfer haberleri Galatasaray için devam ediyor.

Valencia'da oynayan genç kardeşimiz Ferhat Çoğalan için sümen altından görüşmeler yapılıyor. daha 15 yaşında orta saha oyuncusu. şuan ki kadroda işi zor ama gelecek için iyi bir transfer olacağı kesin. hakkında hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Mutlu Aksu Doğan, Galatasaray'da!

10 numara pozisyonunda oynayan genç oyuncunun transferini resmi olarak Galatasaray Kulübü doğruladı.

Galatasaray, Altınordu Kulübü'ne Mutlu Aksu Doğan için bonservis bedeli ödemeyecek. U21 Galatasaray alt yapısında düzenli olarak forma giyecek ve Galatasaray A Takımı ile de zaman zaman antrenmanlara çıkarak tecrübe kazanacak. 

hadi hayırlısı 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Galatasaray Odeabank, ABD’li oyun kurucu Jordan Taylor ile 2 aylık sözleşme imzaladı. Sarı-kırmızılılar, ayrıca Taylor’ın sözleşmesini sezon sonuna kadar uzatma ya da 2 ay sonunda fesih etme opsiyonuna sahip olduğunu açıkladı.

30 Eylül 1989'da Bloomington, Minnesota'da doğan Taylor, kolej kariyerini Wisconsin Üniversitesi'nde geçirdi. Profesyonel kariyerine Avrupa'da Virtus Roma ile 2012'de başlayan Amerikalı oyun kurucu İtalyan ekibinde iki sezon geçirdikten sonra 2014-2015 sezonu için İsrail temsilcisi Hapoel Holon ile anlaştı.

İsrail Ligi'nde 14.5 sayı, 2.9 ribaund ve 4.5 asist ortalamalarıyla oynayan Taylor, 2015 yazında Almanya Ligi ekiplerinden ALBA Berlin ile anlaştı. Berlin ile Almanya Kupası’nı kazanan 28 yaşındaki basketbolcu, geçtiğimiz sezonu ise eski takımı Hapoel Holon'da geçirdi. Holon'da 25 maça çıkan Jordan Taylor 10.1 sayı, 4.1 asist, 3.2 ribaund ortalamalarıyla mücadele etti.

taylor23435456.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Galatasaray, teknik direktörlüğe Fatih Terim'i getirmek için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Terim'in cuma günü öğlen saatlerinde resmi sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Galatasaray'a dönüp dönmeyeceği günlerce tartışılan teknik direktör Fatih Terim, resmi Twitter hesabından flaş bir paylaşım yaptı. Galatasaray Kulübü'nü etiketleyen Terim, "Nerede kalmıştık" mesajını gönderdi. Bu gün (22.12.2017 Cuma) imza atması bekleniyor.

İlk antrenmanına bugün çıkması beklenen Fatih Terim'in, yardımcı olarak Hasan Şaş  ve Johan Elmander ile çalışacağı kesinleşti.

Pazar günü oynanacak Göztepe maçında sahada olması bekleniyor. 

Tüm Galatasaray ailesine hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstemeye istemeye de olsa, nezaketen Hayırlı Olsun diyeceğim.

Zatı muhterem transfer görüşmeleri esnasında Tiwitter'da #NerdeKalmıştık? demiş..

Ben / Biz Nerede Kalmıştık?

- Benim kafam halen Dünya Kupası Eleme Maçlarından Nasıl Elendiğimizde!

- Sonra Onun zamanında milli takım futbolcularımızın, gazeteci dövmelerine halen aklım sırrım ermiyor. Hadi erdi ama aldıkları komik cezalara bu seferde mantığım almıyor.

- Milli takım teknik direktörü mafya usulü önce telefonla tehtit edip. Akabinde mekan basıp, adam dövmeye, adam kaldırmaya kalkışmıştı.

- Zatı muhterem sonra Rüştü Reçber'i üstü kapalı tehtit edip. Ardından onun sözünü dinleyerek istifa mı etti / ettirildi mi?

- Paraya önem vermeyen bir kişi gibi görünmeye çalışan bu şahıs. Futbol federasyonunu mahkemeye verdi deniliyor, yüksek tazminatını alabilmek için..

Ben yukarıdaki soru başlıklarında kalmıştım..

Kendisinin nerede kalmıştık sorusunu çok tuhaf buldum doğrusu. :D :fiuw:

Not: Öğlen yemeğinde GS'lı arkadaşlarla muhabbet etme ve bu konuyu konuşma fırsatım oldu. Bir tanesi bu durumdan hoşnut değil!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Burak :

Ben de TFF'nin teklifi üzerine Galatasaray'ı yüzüstü bırakmasında kalmıştım. Hâlâ da oradayım..

Her iki klübünde ne para verdiğini bilmiyorum.

O yüzden gerçekten afaki soruyorum. Acaba milli takımdan daha fazla para kazanacak olması olabilir mi?

Yahutta çalışma şartlarının daha rahat olması!

Ne bileyim ilk olarak bunlar aklıma geliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, İlhan :

Her iki klübünde ne para verdiğini bilmiyorum.

O yüzden gerçekten afaki soruyorum. Acaba milli takımdan daha fazla para kazanacak olması olabilir mi?

Yahutta çalışma şartlarının daha rahat olması!

Ne bileyim ilk olarak bunlar aklıma geliyor..

Bence burada imaj söz konusuydu.milli takımda daha üst mevkide olması seçim tercihi oldu. Ee tabi aldığı para da önemlidir. Milli takımdan aldığı ücreti Galatasaray'da alamazdı. Alamazda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Claudio Taffarel, yeniden sarı-kırmızılı kulüpte göreve başlayacağını duyurdu.

Sosyal paylaşım sitesi hesabından açıklamada bulunan Taffarel, "Gerek futbolcu olarak, gerekse teknik ekipte çalışmak suretiyle nice mutluluklar yaşadığım kulübüm Galatasaray'a yeniden dönmenin mutluluğunu yaşıyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Antalya kampında görevleri başlamış olan Ümit Davala, Levent Şahin ve Hasan Şaş resmi olarak yardımcı antrenörlüğü açıklandı.

KAP 'tan yapılan açıklama şu şekilde;

"Şirketimiz profesyonel futbol takımı yardımcı antrenörlük görevi için Ümit Davala, Levent Şahin ve Hasan Gökhan Şaş ile anlaşmaya varmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Yuto Nagatomo, Galatasaray'ın Inter'den sezon sonuna kadar kiraladığı 31 yaşındaki sol bek
2011 yılından bu yana İnter'de forma giyiyordu.

6 aylığına 1 milyon euro ücret ve satın alma opsiyonuyla birlikte takıma katıldı.

hayırlısı olsun. çekik gözüne zeval gelmesin. :) 

ayrıca kendisini tebrik ediyorum. İtalyan araçlarına gönlünü kaptırmamış.O0

nagatomo.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Badou Ndiaye, resmen Stoke City'de

Galatasaray, Badou Ndiaye'nin 16 milyon Euro karşılığında Stoke City'e transfer olduğunu açıkladı. Badou Ndiaye, Galatasaray'ın tarihinde yaptığı en pahalı futbolcu satışı oldu.

Badou Ndiaye, resmen Stoke Cityde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Kırcı :

Badou Ndiaye, resmen Stoke City'de

Galatasaray, Badou Ndiaye'nin 16 milyon Euro karşılığında Stoke City'e transfer olduğunu açıkladı. Badou Ndiaye, Galatasaray'ın tarihinde yaptığı en pahalı futbolcu satışı oldu.

Badou Ndiaye, resmen Stoke Cityde

herkes seviyor belki bu adamı ama ben bir türlü ısınamadım.

gittiğine ve bir kazanç sağladığına çok sevindim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

21. Şampiyonluk kutlamalar , başkanlık seçimi, UEFA yaptırımları derken 2018-2019 sezon hazırlıkları başladı.

çok transfer dedikodusu var. netleşmeden burada paylaşmak istemedim. 

Muğdat Çelik ilk netleşen isim oldu.

Geçen sezon Akhisar spor forması giyen Muğdat 'la 3 yıllık anlaşma yapılması bekleniyor. 8 milyon istemişti. umarım bu büyük rakamlar Muğdat için verilmez.

gsclubtr.jpg.33ff4a34028827034e0474b635aa466c.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

2019 - 2020 sezonunun Cemil USTA sezonu olarak açıklanmasından sonra, kulübe katılan yeni futbolcular belli olmaya başladı.

Valentine James Ozornwafor bu sezondan itibaren 4 sezon için anlaşma sağlandı.

Genç oyuncu inşallah uzun yıllar Galatasaray'a katkı sağlar.

Adem Büyük ligimizi bilen bir futbolcu. Evkur yeni Malatya takımından 2 sezon için transfer oldu. Kaliteli bir futbolcu. Biraz sert oynuyor. Umarım sürekli kart sınırında olmaz.

Ryan Babel 'i zaten herkes biliyor. Beşiktaş kulübünde oynarken de beğendiğim bir futbolcuydu. Parasal anlamda biraz maliyetli ama, takıma katkı sağlayacağı kesin. 

gsclubtr.jpg.33ff4a34028827034e0474b635aa466c.jpg

Kaynak: galatasaray.org

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...