Jump to content
Alhaner

Refleks Ön Park Sensörü

Tavsiye Edilen Mesajlar

Alhaner

Refleks donanım aracıma ön park sensörü taktığımda power donanımlardaki gibi ekranda görüntüyü görebilir miyim?yoksa sadece ses olarak mı verir acaba?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Ekranda görülebilmesi için ek kablo tesisatı ve araçta park sensörleri beyni olması gerekiyor ve ederinden fazla tutuyor diye biliyorum. En son çözüm bulunamamıştı, bulan varsa ve söylerse çok makbule geçer.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Tarahumara

Orjinal olarak sonradan bunun için satılan bir kit yok malesef. Mazda 3 lerin ekranında park sensörlerini gösteren bir kit satılıyor aliexpress üzerinde fakat orjinal arka sensörleri devre dışı bırakıp kitle birlikte gelen sensörleri kullanmanız lazım ve biraz tuzlu fiyatı. 232 $ cık ve stokta yok gözüküyor şuan.

https://www.aliexpress.com/item/Parking-Sensor-For-New-Mazda-3-2013-With-Graphics-Adapter-parking-Aid-PDC/32318436738.html

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×