Jump to content
kindness

Pratik Kar Zinciri Kullanımı

Tavsiye Edilen Mesajlar

kindness    237
kindness

Arkadaşlar malum kış yaklaşıyor.  Piyasada pratik kar zinciri diye satılan plastik ürünler ve kar çoraplarının tamamı neredeyse tek kullanımlık.

Bir de bu ürünlerin zincir şeklinde olanları var. Lastiğe plastik kelepçe gibi takılıyor ama sonuçta zincir. Bu ürünlerden kullanan arkadaş oldu mu?

Bunlar da tek kullanımlık mı?

Prarik_zincir.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.333
Mutlu Tekir

Bir patinajlık işi olduğunu düşünüyorum. Zayıf nokta o kauçuk bağlantılar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet    1.147
Servet

Uzun kablo bağları alın. Zorda kalınca 4 eşit noktadan tekere çırtlayın. Çıkmayacak yer olmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness    237
kindness
22 saat önce, Mutlu Tekir :

Bir patinajlık işi olduğunu düşünüyorum. Zayıf nokta o kauçuk bağlantılar. 

Aynen bende öyle düşünüyorum. Zincire bir şey olacağını sanmıyorum ama o bağlantı noktaları güven vermiyor.

22 saat önce, Servet :

Uzun kablo bağları alın. Zorda kalınca 4 eşit noktadan tekere çırtlayın. Çıkmayacak yer olmaz

Kablo bağlarının lastik ebatına uyacak kadar büyük olanlarını harici olarak bulamadım. Bazı yerler "lastik kar kelepçesi" adı altında 8 tanesine 40₺ - 50₺ fiyat istiyorlar. Bana fazla gibi geliyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet    1.147
Servet

60 cm'ye kadar olanlar var. Yoksa iki tanesini seri bağlayıp uzatın aynı işi görür

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    800
zoptrik

Cırt kelepçe desene abi kablo bağı ne diyorum ben de :D Yine çok cins ve çok mantıklı bir fikir. Daha neler var acaba senin kel(pardon geniş alınlı :)) kazanda :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.