Jump to content
levorg

Mazda Cx-3 Multimedia Son Sürüm

Tavsiye Edilen Mesajlar

levorg    1
levorg

Merhaba Arkadaşlar,

Aracımı bugün servise götürdüm, periyodik bakım amaçlı olarak. Özellikle söylememe rağmen, multimedia sistemini güncelememişler. Ne yazık ki, eve gelince fark ettim. Hala 56 duruyor. Son sürüm 59 mudur? Yoksa bizim araç multimedia konusunda Mazda 3 lerden farklı mıdır?

teşekkürler,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.386
Tarahumara

Son sürüm 59.xxx evet. Şu an satılan bütün Mazda araçların sistemleri aynı. Size tavsiyem bir şikayetiniz yoksa güncelletmeyin. Benim sürümüm de şu an 56.00.513 ve her servise götürdüğümde özellikle güncellememelerini söylüyorum. Son derece sorunsuz çalışan bir sistem zaten.

Bir yazılımcı olarak, yeni versiyon yazılımların önce yeniliklerine bakarım. Yani ne gelmiş yeni özellik olarak, ne iyileştirmeler yapılmış. Ardından bu yazılımı kullananların şikayetlerine bakarım ve ihtiyacım yoksa yüklemem. Versiyon 59'un getirdiği hiç bir yenilik yok malesef. Yeni araçların, yeni donanımları için çıkartılmış bir sürüm. Yarın bir gün örneğin Apple Carplay ya da Android Auto gelirse sallıyorum v60 ile o zaman yüklemeye değer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
levorg    1
levorg

Çok teşekkür ederim. Hiç dokunmayayım o zaman. Nisan ayında Mazda'nin söz verdiği CarPlay desteğini beklemeye devam o zaman...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.