Jump to content
patojenim

3.Nesil Mazda 3 Cam Perdesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

patojenim

Yeni yönetmelik gereği söktürmek zorunda kaldığımız güzelim cam filmleri yerine kullanabileceğimiz cam perdesi arıyorum. 

Araç içi güvenliği, Uv koruması, dışarıdan içerinin görünmemesi, dışarının izlenmesi, sökme ve takmanın kolaylığı ve sağlamlığı, Bunlar benim aradığım kriterler.  

Fikri olan var mı? 

Not. Bazı araçlara özel perde yapımı var ancak belirttiğim kasada bulamadım maalesef. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kingcool

Haftaya Bim'e araç perdesi gelecek sanirsam. Hatta arac icin kullanilabilecek uygun fiyata paspas, kilif, temizlik ekipmanlarida olacak dusunen arkadaslarin bilgisine...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
3 dakika önce, Kingcool :

Haftaya Bim'e araç perdesi gelecek sanirsam. Hatta arac icin kullanilabilecek uygun fiyata paspas, kilif, temizlik ekipmanlarida olacak dusunen arkadaslarin bilgisine...

Evet 8 Haziran'da baya bir oto ürünü var ;

bim-market-8-haziran-katalogu-fakir-budd

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur

2.nesil mazda 3 için aradım ben de bulamadım, üretimi yapan yerlere ulaştım yok dedi, eee yapsana müşteri hazır dedim.. kalıbı varsa 2. dak da sa. profil kıvıracak 200 TL ye de satacak 20 TL maliyettir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
9 saat önce, Burak :

Bir ara bir şirket yapıyordu bu perdelerden. @İlhan sen mi bulmuştun bir firma ?

Yok abi ben değildim.

8 saat önce, Kingcool :

Evet ilgili konumuzun altında paylaşmıştım. İş görebilecek şeyler mevcut.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Eski konuları şöyle bir taradım da oralardaki linklerden pek bir şey çıkmadı ;

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
vethekim

Batkan oto bod perde vardı eski yarisimide. Sök tak çok kolay ve guzel üründü. Çok sıcaklarda arka camlara takıyordum. Görüşüde etkilemiyordu. Kalıp araca özel. Ürünün maliyeti çok düşük ancak satış fiyatı acayip yüksek.gerçi orjinal toyota takmatik perdelerin nerdeyse ücte biri fiyatına almıştım. Batkan oto dizayna bakabilirsiniz belki aracınıza uygun bod perde vardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.