Jump to content

3. Nesil mazda Arıyorum

serdaruyar

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Eski bir mazda kullanıcı olarak ,nasip olursa yeni nesil mazda almaya karar verdim. Satmayı düşünen arkadaşlardan teklif bekkliyorum. 2014-2015 sedan ,öncelik power modeli, kırmızı renk olması tercihimdir.

Birde 2014 ile 2015 arasında ne farklar var donanım olarak bir türlü anlayamadım. Yardımcı olursanır sevinirim. 

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2014 ler 3 yil garantili 2015 ler 5 yil garantili tek farki bu.

2014 lerin bir çoğunu garantisi bitmiş araçlar oluşturuyor, 2015 lerin bir çoğuda aslinda 2016 yilinda trafiğe çikan araçlar olduğundan daha yillarca garantisi devam ediyor bu nedenlede fiyat farki var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2015 ler de 3 yıl garantili eğer uzatmak isterseniz fark vermeniz gerek. 

2015 olanların ikinci yarı üretimlerinde coming home, follow me özelliği aktif  fakat isterseniz diğer donanımlarda da farklı yöntemlerle aktif hale getirebiliyorsunuz.

2015 modellerin bir kısmı Meksika üretimi 2014 olanların tamamı Japonya. 

Bütün farklar bunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Anilcanatan :

en son servisin söylediği bütün 2015'lerin 5 yıl garantili olduğu. en azindan sk mazda ankara'da durum bu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, Katil Balina :

en son servisin söylediği bütün 2015'lerin 5 yıl garantili olduğu. en azindan sk mazda ankara'da durum bu

Benim önceki aracım 2015 mazda 3' tü hatta garantiyi uzatmak istedim bilgi almıştım. Dediğiniz gibiyse aynı prosedür mazda 6 larda var mı acaba? Bilen birileri söyleyecektir mutlaka.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Anilcanatan :

Beminde bildiğim 2015 ler direk 5 yıl garanti 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, Anilcanatan :

Benim önceki aracım 2015 mazda 3' tü hatta garantiyi uzatmak istedim bilgi almıştım. Dediğiniz gibiyse aynı prosedür mazda 6 larda var mı acaba? Bilen birileri söyleyecektir mutlaka.

ben bu üc yıl sonrası uzatma meselesi nedir iyi niyet garantisi falan nedir diye sorduğumda buna gerek yok tüm 2015 ve sonrası araçlar 5 yıl garantili. sistemde de öyle gırünüyor demişti arkadaş. bir dönem ihtilaf çıkmış olabilir ama muhtemelen düzeltmişlerdir. 

bilen daha yetkili biri varsa açıklamasını yapar zaten. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://www.mazda.com.tr/haberler/mazda-genel-haberler/mazdada-garanti-artk-5-yl/ 

https://www.mazda.com.tr/satin-alma-ve-sahip-olma/mazda-servisleri/garantimiz/

Bu iki linkte dediğiniz gibi 2015 sonrası için  5 yıl garantiden bahsediyor fakat bunun olması için aracı alırken ilgili sertifikaların imzalanması gerektiği söyleniyor. Nedir bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler 

Satmayı düşünen var ise 2015 power sedan arıyorum . İlgilenen arakadaşlar irtibata geçerse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...