Jump to content

Mazda 3 Yan Sinyal Hakkında

Guest serkann
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkdaslar bır sey sorcam bu benım mazdanın yan sinyal lambalarına  beyaz ampul takcaktım tunıngcıde ama adam cıkaramadı cunku dıs camı cıkmıor nasıl yapcaz bu işi:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu işlerden anlayan iyi bir usta bulman lazım bence!

Benim 98 familyanın farları da çıkmıyodu ama onlar çıkarttılar... Angel taktırmıştım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel abicim tamam öle cekip cıkıor ztn de önemlı olan sinyalın camını cıkarıp içine beyaz ampul takmak sordum kac yere ama cıkaramadılar anca spor sınyal satan bırını bulcan tabı oda mazda 3 n varmıdır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beyaz ampul derken dısardan bakıldıgında sarı olmayan ama yandıgında sarı yanan türden bişey istiyorsun heralde, sinyal bu cünkü sarı olmazsa bi degeri kalmaz ve sakat iş olur..

şöle bişey fena olmaz aslında;

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/03-06-MAZDA3-JDM-LED-SIGNAL-SIDE-MARKERS-LIGHTS-BLACK_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33715QQihZ009QQitemZ190201209813QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

siparis edersin böle bişey alıncada götürür serviste taktırırsın..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem de led  olduğu için daha iyi görünür. Eğer sadece ampul değiştirilebilse bu teknik dökümanlarda belirtilirdi. Sanırım komple değiştirmek gerekecek Serkan . Ya da bozulmasını göze alıp çıkartmayı kendin deneyeceksin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gercekten guzelmıs bundan takıcam ıste ama bulamıorum cok sekil gözükür:)

Modifiye işine köşesinden bucağından başladınmı ebay i öğrenmek şart oluyor yoksa Türkiye de çok zor parçaları değiştirmek..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bostancıda bu ısı yapan bır yer varmıs arkdasdan aldım telını aradım adamı dedıkı sorun etme getır ben cıkarırım olmadı tekrar ona uygun bır cam yaparız kafan rahat olsun dedı bakalım yarın bır ugrımde nasıl olcak mıs bu iş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bostancı daki adama gidecegine, ki birde orda adamlara yapacagın ödemeye kadar sipariş edersin  bundan götürsün serviste ücretsiz takarlar hemen.. bostancıdaki nin de yapacagı kesin değil, yapsa içine sinecegi kesin degil.. bana sorarsan siparişi ver, gelincede götür serviste taktır :)

sipariş işi için neler yapman gerektigi burada yazıyor, ilk defa sipariş vereceksen bi bak istersen..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benım sağ sinyal lambası yanmıstı malum komple degıstırmek gerekıyordy bende sıyah boyatırken dısını yerınden cıkardım arka tarafını kesıcı(kucuk testere) ıle kesıyorsunuz mazdadan beklenmıyecek bır durum bu ve ıçınde lamba yerınden cıkabılen bır lamba oldugunu farkedıyorsunuz sonra bu lambayı degıstırdıkten sonra once japonla yapıstırıp ardından cok az sılıkon(su almasın dıye) uzerıne gezdırden sonra işlem tamam boylece servıse para bayılmıyorsunuz ne kadar oldugunu bılmıyorum(sinyalın yenısı) ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abiii hic ugrasma ampulu alıcaksınn servise gidiceksinn sana gostericek nasıl cıktıgını orda taktırıcaksın 5 kagıt atıp evıne donuceksın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...