Jump to content
mazdarunner

2. Nesil Mazda3 Klima Tuş Sesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdarunner    3
mazdarunner

selamlar.

2011 90. yıl arabamın ilk sahibi aldığında orijinal müzik sistemini söktürmüş cyclone multimedya taktırmış. Geçen arkadaşımın mazda 3de fark ettiğime göre klima rezistans vb tuşlara basınca bip sesi geliyor ama benim araçta o ses yok. sizce bu sinyal sesi bir şekilde aktif edilebilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    4.196
Burak
21 dakika önce, mazdarunner :

selamlar.

2011 90. yıl arabamın ilk sahibi aldığında orijinal müzik sistemini söktürmüş cyclone multimedya taktırmış. Geçen arkadaşımın mazda 3de fark ettiğime göre klima rezistans vb tuşlara basınca bip sesi geliyor ama benim araçta o ses yok. sizce bu sinyal sesi bir şekilde aktif edilebilir mi?

2010 model aracım vardı eskiden, orijinal ses ünitesi vardı, bu ses hiç dikkatimi çekmemişti veya insan bir süre sonra duymaz oluyor. @Mehmet Özdemir senin araçta var mı bu ses ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.674
Mehmet Özdemir

Allah Allah hiç dikkat etmemiştim. ses var mı yok mu 1 saat içinde bakar dönüş yaparım bu konuya.

6 dakika önce, Burak :

2010 model aracım vardı eskiden, orijinal ses ünitesi vardı, bu ses hiç dikkatimi çekmemişti veya insan bir süre sonra duymaz oluyor. @Mehmet Özdemir senin araçta var mı bu ses ?

28 dakika önce, mazdarunner :

selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.674
Mehmet Özdemir

Eve çıkmadan az evvel denedim, Benim araçta da mevcut bu bip sesi. Müzik sisteminden geldiğini tahmin ediyorum. Sizin müzik sisteminiz oem olmadığı için o bip sesini almanız mümkün değil sanırım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdarunner    3
mazdarunner
02.01.2018 at 19:57, Mehmet Özdemir :

Eve çıkmadan az evvel denedim, Benim araçta da mevcut bu bip sesi. Müzik sisteminden geldiğini tahmin ediyorum. Sizin müzik sisteminiz oem olmadığı için o bip sesini almanız mümkün değil sanırım. 

teşekkür ederim orijinal müzik sisteminde bu sesi açıp kapatma tuşu var galiba. o olmayınca ses te yok. neyse artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    97
serkan306

O bip sesi yol bilgisayarından kapatılabiliyordu sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.