Jump to content
seferihisarlı mazdacı

VGT (Vakum gücü teknolojisi)

Tavsiye Edilen Mesajlar

seferihisarlı mazdacı

yakıt tasarrufu sağlıyormuş siz ne düşünüyorsunuz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

OtoclubTürkiye'de bolca tartıştık. Deneyen arkadaşlar da oldu. Sonuç olması gereken şekilde  hüsran

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

ben de denedim, işe yaramıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet
6 saat önce, Fotifoti :

ben de denedim, işe yaramıyor

Bişeyi de deneme la 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur

nano charger in büyütülmüş hali bu  :) nesini keşfettik yine

rölantiden ilk gaz pedalına basma anı dışında zaten etkisi olmayan bir ilave tüp.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Bugüne kadar tasarruf yapar diyen sadece LPG'nin bu konuda başarılı olduğunu gördüm kısacası. O da Lt fiyatı daha ucuz olduğu için yoksa %10-15 fazla yakıyor kendisi :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
12 dakika önce, Burak :

Bugüne kadar tasarruf yapar diyen sadece LPG'nin bu konuda başarılı olduğunu gördüm kısacası. O da Lt fiyatı daha ucuz olduğu için yoksa %10-15 fazla yakıyor kendisi :D 

Ve dikkat ediyorum forumda yılı devirmeden, muhakkak böyle bir tasarruf cihazı içerikli konu açılıyor. :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
1 dakika önce, İlhan :

Ve dikkat ediyorum forumda yılı devirmeden, muhakkak böyle bir tasarruf cihazı içerikli konu açılıyor. :D 

Akaryakıt pahalı olmasa bunların esamesi okunmaz. Hal böyle olunca da bir şekilde insanların bu ümitlerini kullanmaya çalışıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
seferihisarlı mazdacı

Yok bilerek açmadım youtubede video seyrederken tesadüfen gördüm merak ettim belki kullanan vardır diye

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti
15.01.2018 at 09:21, Servet :

Bişeyi de deneme la 

prensip olarak yeniliklere açığım :) deneme için takalım para istemez dediler. eyi dedim deneriz. denedim :)  çalışmıyor :P 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
3 dakika önce, Fotifoti :

prensip olarak yeniliklere açığım :) deneme için takalım para istemez dediler. eyi dedim deneriz. denedim :)  çalışmıyor :P 

@Zealot un da bir hidrojen macerası oldu öyle :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet
16.01.2018 at 09:37, Burak :

Akaryakıt pahalı olmasa bunların esamesi okunmaz. Hal böyle olunca da bir şekilde insanların bu ümitlerini kullanmaya çalışıyorlar.

Yazılım ile yakıtı düşürme, sağını solunu delerek yaktı düşürme, orasına burasına bişeyler takıp yakıtı düşürme..

Umut tacirliği bunların hepsi

1 saat önce, Fotifoti :

Sen bozmadın yani :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.