Jump to content
Guest Selim

Debriyaj Sorunu Hakkında

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

Bir kere siz alt tribünde olacaksınız :D Biz sizin üzerinize kola dökecez :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest S@doc@n

arkadaşlar aracımın 1 hafta önce derbiyaj baskıbalata setini değiştirtim ama şu anda perfonmas olarak çok çok düştü hem benzinde denedim hemde lpg de  aynı neden olabilir.? meb başayar da yaptırdım sizce işçiliklerimi kötü

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

MeB Başayar'a gidip gösterdiniz mi ?

Servis Müdürü Tolga sitenin aktif üyelerinden durumu ona bildirip gitmenizi tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

evet aracımı meb başayarda yaptırdım ama tekrar götürecek zamanım yok. bu şekilde sorun yaşayan varmı .

ben forumda baya gezdim ama böyle bi sorunla karşılasan mazda3 sahibi görmedim en kısa zamanda meb başayara gitmeniz mantıklı olur, site üyelerinden alınıcak cevap yapılıcak işlemi sanırım fazla etkilemicek..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mebbasayar

arkadaşlar aracımın 1 hafta önce derbiyaj baskıbalata setini değiştirtim ama şu anda perfonmas olarak çok çok düştü hem benzinde denedim hemde lpg de  aynı neden olabilir.? meb başayar da yaptırdım sizce işçiliklerimi kötü

Merhabalar,

müsait bir zamanınızda buyurun lütfen bir kontrol edelim.Vaktiniz olmaz ise aracı dilediğiniz yerden aldırıp,kontrollerini yaptırıp tekrar bıraktırabilirim.Bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...