Jump to content
zevgarli

Android Auto vs. Mirror Link vs. Smart MZD Player Karşılaştırma

Tavsiye Edilen Mesajlar

zevgarli

Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 1 ay önce 2014 model Mazda 3'le aranıza katıldım. İlk günden beri de forumu takip ediyorum. Gerçekten faydalı ve yardımcı içerikler paylaşılıyor. Öncelikle bunun için emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Ben de aracımdaki ekranı daha işlevsel hale getirmek için çeşitli yöntemleri araştırıyorum. Sonuç olarak, bir karar veremedim. 

Kullanıcılar tarafından Android Auto vs. Mirror Link vs. Smart MZD Player uygulamalarını karşılaştırarak en iyi uygulamanın hangisi olduğu konusunda fikirlerinizi paylaşır mısınız? Bilmediğim başka önerileriniz de varsa paylaşırsanız memnun olurum. 

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Devrim Babacan

Diğer iki yazılımı bilmiyorum ama Smart MZD Player'ı kullandım bir süre. Mazda'nın dokunmatik ekranının telefonla etkileşimli şekilde kullanılabileceği bir sürümü üzerinde çalışıyor yazarı fakat Mazda Connect'in 59.00.502 numaralı sürümü ile uyumlu olmadığı notu düşülmüş. Üzüldüm çünkü sanıyorum 30bin bakımımda servisin kendisi benim arabayı güncellemiş. Hayallerim süya düştü.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×