Jump to content
SonOsmanlı

Mazda 6 2004 Model Aracıma Multi Medya Taktırmak İstiyorum.

Tavsiye Edilen Mesajlar

SonOsmanlı

Merhaba Arkadaşlar,ben yeni almış olduğum Mazda 6 2004 Model Aracıma Multi Medya Taktırmak İstiyorum.Bu konuda bilgisi veya önerisi olan arkadaşlarımın tavsiyesine ihtiyacım var bu konuda bana ne önerirsiniz.Araçtaki cd çalar çalışmıyor.Foruma bakıyorum da 2004 modellerde bu kronik sorun.Aşağıya resimleri attığım 1.resim benim ön konsol,2. ve 3.resim ise taktırmayı düşündüğüm konsollar.Bu konuda yardımlarınıza muhtacım ve bunlardan hangisini önerirsiniz.Şimdiden öneride bulunacak tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

IMG_5387.JPG

1.jpg

after  install.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SonOsmanlı

çok teşekkür ederim kardeşim...Kazasız belasız sürüşler diliyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SonOsmanlı
19.01.2018 at 20:04, özerm6 :

Ben AliExpress’den almıştım çok memnunum 

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/7BJNJZZ3

456DF182-015F-4270-A52B-D4332FC85763.jpeg

Gümrüksüz giriş yapabildin mi?Nasıl aldınız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
özerm6

Satıcı ile görüşüp paketin üzerine gerçek değer yerine 104.90 dolar yazmasını söyledim adresime kadar sorunsuz geldi Ptt görevlisine 85 liralık gümrük vergisini ödeyerek paketi teslim aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SonOsmanlı

Teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SonOsmanlı

İlgilenen arkadaşlar,ben aracıma multimedyayı taktırdım ve gerçekten harika oldu.Çin'den getirttim.Adresime kadar herhangi bir bedel ödemeden geldi...

IMG_6059.JPG

IMG_6060.JPG

IMG_6064.JPG

IMG_6072.JPG

IMG_6079.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.