Jump to content
Burak

Galatasaray'ın Yeni Başkanı Mustafa Cengiz

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

Galatasaray’ın olağanüstü seçimli genel kurulunda yeni başkan Mustafa Cengiz oldu.

Sarı-kırmızılı kulübün 100. dönem yönetiminin belirlendiği kongrede Mustafa Cengiz, Dursun Özbek karşısında 1703 oyla tarihteki 37. başkan seçildi.

1623 oy alan Dursun Özbek son sandık öncesi Mustafa Cengiz'i tebrik ederek sonucu beklemeden salondan ayrıldı.

MUSTAFA CENGİZ'İN LİSTESİ

Asil üye: Celal Açar, Ahmet Sabri Şenkal, Acar Baltaş, Nejat Güney, Okan Böke, Adil Araboğlu, Emre Erdoğan, Cenk Soyer, Hacı Hüseyin Toprak, Ahmet Ünal Çeviköz.

Yedek üye: Mahmut Recevik, Mehmet Ömer Cansever, Dinç Üner, Erol Özmandıracı, Arif Badur.

MUSTAFA CENGİZ'İN İLK SÖZLERİ

Başkan seçilen Mustafa Cengiz, "Bugün burada sizler, Galatasaray tarihinde bir ilki yaşattınız. Galatasaray tarihinde ilk kez, aktif başkan seçimi kaybetti. İlk defa 5 sandık sonra geriden gelen bir aday, seçimi kazandı. Ben Galatasaray'da sizler gibi sıradan bir neferim. Sadece hizmet arzum beni buraya getirdi. Sizlerin temsilcisi, yüreği ve aklıyım. Siz ne iseniz, ben oyum. Sizler olmazsanız ben bir hiçim." ifadelerini kullandı.

Sözlerini sürdüren Cengiz, "Buradan açıklıkla söylüyorum, ben, bana oy atmayanların da başkanıyım, samimiyetle söylüyorum. Beni tanıyanlar, böyle bir kişiliğe sahip olduğumu bilirler. Galatasaray'ın, 14 federasyonda şahlanışının startını vereceğiz. Tüm eski başkanlara gereken özeni göstereceğiz. Sevgili Başkanım, buradan erken gitti. Galatasaray'a yaptığı katkılardan dolayı ona teşekkür ediyorum. Yaşasın Galatasaray." dedi.

Kaynak : Haber7

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Ava giderken avlandı diye sanırım buna denir. Camia Dursun Özbek'ten kurtulduğu için çok sevinçli. Bu adam kimdir nedir tanıyan bilen var mı ?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Seriatsu

Bende aynı soruyu soruyorum. Kimdir nedir. Hiç tanıyan varmı?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak
11 saat önce, Seriatsu :

Bende aynı soruyu soruyorum. Kimdir nedir. Hiç tanıyan varmı?

Sanırım zaman içinde tanıyacağız ama bir şey hoşuma gitti, demek ki Galatasaray içinde güçlüden daha güçlü bir ruh var, değilse böyle beklenmedik bir şekilde başkan değiştirilemezdi. Başka kulüplerde isteyip de gönderemiyorlar :D 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

ekonomik durumu kötü olan kulüplere kimse başkan olup, risk almak istemiyor maalesef. bizim fikret orman da buna benzer bir durumda başkan olmuştu hatırlarsanız. kimsenin ne kendisini ne de ekibini tanımadığı bir dönemdi. umarım sizin yeni başkan da çalışkan birisidir.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...