Jump to content
İlhan

4.Nesil Ford Focus - 2019 Hatchback

Tavsiye Edilen Mesajlar

vethekim

ön farlar göz tırmalıyor. arka havalandırma ve arka koltuk kol dayama yok. motor start stop düpmesini sonradan eklemişler sanki. vitesin olduğu kol dayama bölmesini sevemedim gitti. çok ticari gözüküyor. ve tabiki arkalar bir çok donanımda çift salıncak değil. ford nekadar farklı bşr arka süspansiyon geometrisi var desede hikaye. Her arabanın eksiği vardır ancak ford son zamlardan sonra paketlerin içini boşaltmış. güzel bir çok özellik ancak en üst donanımda oda opsiyon. fordun en büyük handikapı fiyatı bence aracı doldurunca 200bini geçiyor. 1.0 ecoboost motor çokta düşük tüketime sahip değil. özellikle sıkıştırınca. sakin kullanan bir çok sürücü için tatminkar bir yakıt ortalaması var. ancak ilk satın aldığınızda cebinizden ödediğiniz rakam bence fazla. ikinci elde kaç kişi 1.0 ecoboost alır acaba? alınır veya alınmaz tartışmaya açık bir konu. ancak ford tecrübeme dayanarak yeni kasada daha öncede olduğu gibi erken makyaj yaparlar gibime geliyor.(bkn mondeo ve bir önceki focus). bu arada 1.5 182bg motorun gelip gelmeyeceği mechul. gelirsede pek alınacak fiyatları olacağını sanmam. hondayı burada tebrik etmek lazım. Wv bile motoru 1.5yaptı ama ne tork nede bg artışı var. el beraber hepsi wv satsın diye uğraşıyorlar sanki.i30-i20, ford fiesta ve focus gibi güzelim araçların son kasalarını bir tek ben mi beğenmiyorum acaba? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.