Jump to content
kaan-kahraman

Mazda CX-3 Uyarı Lambalarının Yanıp Sönmesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

kaan-kahraman

Bu arada şimdi forumu gezerken fark ettim aynı sıkıntı mazda 3 lerde de varmış. 2017 de bi konu açılmış bunla ilgili 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
proksima01
15.09.2018 at 11:11, cnrps :

Benim araba 2017 aralık model ve km si yaklaşık 2000 km baya az kullanılıyor. %90 şehir dışı, %10 şehir içi ve çok seyrek kullanılıyor. Ancak rakım konusunda şunu söylemek isterim. Geçen kış dağa çıktım indim yaklaşık 2200 rakıma herhangi bir problem olmadı. Yani anladığım kadarıyla araba km yapıp kullanıldıkça, arabada biriken bazı maddeler vs. + rakımdan mi kaynaklanıyor bu problem ? Servet bey in eski Cx3 ünde mesela böyle bir problem yaşadığını okuduğumu da hiç hatırlamıyorum ki arabayı alırken onun dağda karlı ortamda çektiği videoları izleyerek alma kararını vermiştim :)

CX-3 Mazdanın Türkiye'de en çok satan aracı. Bütün araçlarda bu sorun yaşanmayabilir.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.