Jump to content
kaan-kahraman

Mazda CX-3 Uyarı Lambalarının Yanıp Sönmesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

kaan-kahraman

Arkadaşlar merhaba bir sürü araç alıp sattıktan sonra tekrar Mazda’ya döndüm cx3 aldım. Yolda gelirken manuel modda aracı kullanırken bir anda esp lastik basınç istop bide hız sabitleme ışıkları yanmaya başladı korktum sağa çektim lastikleri kontrol ettim birşey yok kapatıp açtım aracı düzeldi bu neden olmuş olabilir acaba bunun bi benzeri seyir halinde iken tüm lambaların yanıp sönmesi arkadaşın cx3 ünde de oluyor benim eski Mazda 3 skyaktiv de de oluyordu bilgisi olan var mı acaba arana henüz 20 binde 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
Bir saat önce, kaan-kahraman :

Arkadaşlar merhaba bir sürü araç alıp sattıktan sonra tekrar Mazda’ya döndüm cx3 aldım. Yolda gelirken manuel modda aracı kullanırken bir anda esp lastik basınç istop bide hız sabitleme ışıkları yanmaya başladı korktum sağa çektim lastikleri kontrol ettim birşey yok kapatıp açtım aracı düzeldi bu neden olmuş olabilir acaba bunun bi benzeri seyir halinde iken tüm lambaların yanıp sönmesi arkadaşın cx3 ünde de oluyor benim eski Mazda 3 skyaktiv de de oluyordu bilgisi olan var mı acaba arana henüz 20 binde 

Biz sizden sonra bayağı bir kendi aramızda konuşmuşuz ne doldurur diye. :D 

Ben bir mesajımda tutturmuşum CX-3 diye. :fiuw:

Sorunuzun Cevabına gelince Cx-3 kullanıcıları eminim yorumlayacaklardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti
2 saat önce, kaan-kahraman :

altını vurdunuz mu? 

servisten filtre değişmiş mi öğrenin. Filtre sebep olabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SafaTR
2 saat önce, kaan-kahraman :

Sadece D konumundan M konumuna aldığınız zaman mı yapıyor bunu? Sürekli yaptı mı yoksa tek sefere mahsus mu oldu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

Aracın göstergeleri disko topna döndü ise anlık enerji kesilmesi yaşanmış araçta. Yakıt filtresi veya enjektörler yapıyor bu sorunu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kaan-kahraman

Merhaba sadece birkez oldu ama dediğim gibi daha önceki Mazda 3 de ve arkadaşın cx3 ünde de oluyordu aynı şey anlık enerji kesilmesi mantıklı ama neden böyle birşey oluyor yani stop eder gibi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.