Jump to content

Mazda 2018 Haziran Fiyat Listesi

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

7 dakika önce, msuleme :

Merhaba, 

Öncelikle hayırlı olsun, problem çıkmaması lazım. Kapora ödendikten sonra fiyat sabitlenmiş olur. 

Anlaştığınız araç Power mı? Renk nedir?

Deri beyaz mı siyah mı? 

Merhaba, power sense, benzinli, 42m renk kodu, lacivert gibi rengi, siyah deri olarak anlaştık. Mazda İzmir in söylediği bu ayın 7 si geleceği yönünde ama mağaza müdürü son telefon konuşmamızda %90 sorun olmaz, kem küm yapınca biraz tedirgin etti tabi. Sanırım bir kaç güne akibeti belli olur.  Umarım sıkıntı çıkmazda mazda Türkiye ve Japonya mazda ile iletişime geçmeye gerek kalmaz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, msuleme :

Merhaba, 

Öncelikle hayırlı olsun, problem çıkmaması lazım. Kapora ödendikten sonra fiyat sabitlenmiş olur. 

Anlaştığınız araç Power mı? Renk nedir?

Deri beyaz mı siyah mı? 

Merhaba. Power sense, 42m renk kodu, lacivert gibi rengi, siyah deri anlaştık. Umarım dediğiniz gibi sıkıntı çıkmaz. İzmir mazda son telefon konuşmamızda %90 kem küm yapınca biraz tedirgin oldum. Umarım sorun olmazda Mazda Türkiye ve Mazda Japonya ile iletişime geçmeme gerek kalmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

On 6/28/2018 at 9:22 PM, Leanback said:

Civic bir çıt daha hızlı, Corolla 1.6 132hp bariz hızlı ama ikiside net fazla yakıyor bizimkinden. A180d'yi falan geçiyoruz ama :) 1.6Tdı Golf, 1.6 Tdı Leon vs o civarlarda bizim araçlar. Mazda 3 manuel 16 jantlı olursa iş değişir tabi.

Corolla 132 Hp kağıt üzerinde daha hızlı gibi görünsede gerçekte hiçde öyle değil. Corolla 132 hp manuel den 120 hp manuel reflex e geçmiş birisi olarak diyeceğim tek şey corolla bu konuda tam bir kağnı. Özellikle Kahramanmaras gibi inişli yokuşlu şehirlerde hiçbir tad alamazsınız. 

Civic CVT 125 bg ile yine Mazda yı kıyaslamam o da gitmiyor. 125 lik 150 lik VAG lar hariç Mazda kesinlikle iş görecek vaziyette. 

Şu an dizel kullanıyorum, yakıtı emsallerinden ne az ne fazla. Uzun yolda 120 ile 5-5,5 litreler yakalıyorum ve çok keyifli. 

120 bg passat lara vs leri de toza boğar şehir içinde. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Mümin :

Corolla 132 Hp kağıt üzerinde daha hızlı gibi görünsede gerçekte hiçde öyle değil. Corolla 132 hp manuel den 120 hp manuel reflex e geçmiş birisi olarak diyeceğim tek şey corolla bu konuda tam bir kağnı. Özellikle Kahramanmaras gibi inişli yokuşlu şehirlerde hiçbir tad alamazsınız. 

Civic CVT 125 bg ile yine Mazda yı kıyaslamam o da gitmiyor. 125 lik 150 lik VAG lar hariç Mazda kesinlikle iş görecek vaziyette. 

Şu an dizel kullanıyorum, yakıtı emsallerinden ne az ne fazla. Uzun yolda 120 ile 5-5,5 litreler yakalıyorum ve çok keyifli. 

120 bg passat lara vs leri de toza boğar şehir içinde. 

Mazda'nın manuelini ve Corollanın manuelini bilmiyorum ama otomatik Mazda 3'ü Corolla 1.6 cvt ile denedik, 60-70kmh gibi yürümeye başlıyor Corolla ve 170-180kmh'ye kadar baya fark açıyor. Bizim motorun olayı alt ve orta devirlerde çok dengeli bir güç dağılımı olması, fakat yüksek devirlerde kesinlikle 1.6 valvematic motorun gücüne sahip değil. Cvt şanzıman devri 6500e kitleyince uzuyor Corolla.

Benim araç 18 jant iken o 16 idi, bunun da etkisi vardır mutlaka.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...