Jump to content
İlhan

Akıllı Bileklik - Giyilebilir Teknoloji Tavsiyeleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan
25.06.2018 at 16:21, İlhan :

Cuma günü sipariş verdiğim Huawei Color Band 2 akıllı bileklik sabahtan elime geçti.  Cihaz şarjlı bir vaziyette gelmiş olsa gerek, kısa süreli bir şarj ile %100 şarj olup kullanmaya başladım.

Huawei Wear telefon uygulaması ile cihazı eşleştirerek kullanmaya başladım.

İlk Gün Gözlemlerim;

Olumlu Bulduğum Yönler

+ Cihaz çok şık kibar duruyor kolda

+ Türkçe menü ve telefon uygulaması bir avantaj

+ Blekliğe telefonda bulunan istediğiniz tüm ugulamaların bildirimleri geliyor. Örnek verecek olursam sms-whatsap mesajların kimden geldiği ve mesaj içeriği okuyabiliyorsunuz. Türkçe karakterlerde hiç bir sıkıntı yok ekranda.

+ Gelen çağrıyı bleklikte görüp sonlandırabiliyorsunuz. Bu gün lavobadayken gelen bir çağrıyı sonlandırdım, telefon gereksiz uzun çalmasın diye.

+ Bluetooth bağlantısı kesildiğinde, telefondan uzaklaştığınızda titreyerek ve görsel olarak uyarıyor.

Olumsuz bulduklarım;

- Hemen hemen tüm blekliklerin ortak sorunu olarak dışarıda gün ışında ekranın zor okunması. Diğer elinizi perdeleyelerek rahat okunuyor ancak.

- Kordon değişiyor mu değişmiyor mu çözemedim. Ama şu haliyle sanki Xiomi'de olduğu gibi kullanıcının kolayca kendi temin edip yapabileceği bir şey gibi durmuyor.

Halen aktif olarak kullanmaya devam.

Herhangi bir sorun yaşamadım.

En sevdiğim pratik bulduğum özellik, "Telefonumu Bul" özelliği. :D 

Birde gelen çağrılarda kimin aradığını görebilmek ve çağrıyı red edebilmek. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...