Jump to content
rubin

Mazda Türkiye Araçları Geri Çağırıyor (Bağaj Amortisörü Değişimi)

Tavsiye Edilen Mesajlar

rubin

Arkadaşlar mazda Türkiye den bana araçları geri çağırıyoruz diye bir bilgi mektubu geldi. Yazıyı foto olarak ekledim. Bağaj amortisörleri garanti kapsamında değiştirecekler. Yazıdaki üretim yıllarına denk gelen araçlarınızı lütfen servise yönlendirin

7390B960-97E7-474D-84BC-B5A8CED4A796.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide
yanıtlandı (düzenlendi)

Amortisörlerin oturduğu yuvalarda bulunan gres yağı kuruyunca tıkırtı yapıyor, son zamanlarda da hidrolikte sorun yapmaya başlamıştı. Bagajı kapatırken küt küt vuruyordu. 1 kaç ay önce değiştirmiştim. Büyük ihtimal hidroliklerde ki sorun nedeniyle geri çağırma yapıldı. Yaşadığı yerde servis bulunmayan arkadaşlar Vw Bora bagaj amortisörleri ile değişim yapabilirler. 

Nasıl olmuşta focus 2 ile aynı amortisörleri kullanmamislar, şaşırtıcı.

Edit: Bülteni şimdi okudum, tuzlu su ne alaka çözemedim.

quiteguide tarafından düzenlendi
Edit

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness

Benim hiç bir şikayetim ve sıkıntım olmamasına rağmen ön konsol değişimi için servise gittiğimde değişmişti. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Yaşı ne olursa olsun, markaların araçlarını takip etmeleri güzel bir şey. tebrikler mazda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MustafaDemirbaş

Aracım 2013 Aralık trafik çıkışlı , servis bakımlarını son bakıma kadar yaptırdım. Benim aracım için bu şekilde bir uyarı olmadı. Servise gittiğimizde doğrudan değişim yapılır mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.