Jump to content

Mazda 3 Ön Panjur

silhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sevgili arkadaşlar, bir konuda görüş ve önerilerinizi rica ediyorum.

3 ay önce aldığım arabamda ekteki fotoğraflardaki gibi bir anormallik gördüm ön panjurda sağ ve sol alt köşelerde (kulak/kapak v.b.) bir gariplik eksiklik var gibi?

konu hakkında yorum önerilerinizi rica ediyorum.

Selamlar.

sag1.jpg

sol1.jpg

tum1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl böyle bir eksiklik söz konusu olabilir ki? tampon işlem falan gördü mü kaza falan? takmayı unutmuş olabilirler. öbür ihtimal birinin çalmış olması? hadi biri düser de ikisinin birden olmaması ilginç çünkü. ayrıca bazen orjinal parçalar aliekspress'te daha pahalı olabiliyor. servise bi ara uğrayın fiyatını öğrenin derim. iki basit plastiğin aliexpress'te 25 dolar olması ilginç. genelde üç beş dolar olur bu türden şeyler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Katil Balina :

nasıl böyle bir eksiklik söz konusu olabilir ki? tampon işlem falan gördü mü kaza falan? takmayı unutmuş olabilirler. öbür ihtimal birinin çalmış olması? hadi biri düser de ikisinin birden olmaması ilginç çünkü. ayrıca bazen orjinal parçalar aliekspress'te daha pahalı olabiliyor. servise bi ara uğrayın fiyatını öğrenin derim. iki basit plastiğin aliexpress'te 25 dolar olması ilginç. genelde üç beş dolar olur bu türden şeyler.

Günaydın,

Herhangi bir işlem ya da kazası bulunmuyor. Yavrucak daha 73 günlük :)) alırken mi eksik idi acaba ?

Çalınmış ise çalan kişinin pek işine yaramaz sanırım keyfine çalmış ise. Bakım zamanı servise sorarırız artık.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, silhan :

Çalınmış ise çalan kişinin pek işine yaramaz sanırım keyfine çalmış ise. 

aklıma başka bir şey gelmedi hocam:) çalan da işine yaradığından çalmıştır yoksa öyle bir şeyin çıktığından benim haberim yok misal..

ilginç bir olay olarak kayıtlara geçti sanirim. tuhaf memleket velhasılkelam..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...