Jump to content
Katil Balina

Kaza Yaptım

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina
Bir saat önce, vethekim :

@Katil Balina tamir ve düzeltme sonrası son durum nedir?

hocam size de bu bağlamda  geçmiş olsun demekten gayrı bir şey  diyemiyorum, sabır diliyorum.

tamir için anlaştığım arkadaş en fazla %70 düzelir, fazlasını bekleme dediği için gitmedim. zaten araç fiilen hafta içinde birkaç gün eşimin kullanımında olduğundan fırsat da bulamadım gitmeye. bana da bahane oldu.

ince işçilikle daha ehil bir yerde yaptırmayı düşünüyorum ama aklıma yatan bir yer de bulamadım. ankara'da tavsiyelere açığım, kendim bir yer bulur da yaptırırsam sonucu buradan paylaşırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
vethekim

iyi bir usta bulup, yaptığı işlere bakın. profesyonel olmayan insanlar müdehale ettiğinde kalıcı hasarda verebilir. ehil bir elde bile o hasarlar düzelmeyebilir. 

bugün aracımı teslim aldım. servisin mekanik ve bakım kısmından çok mennunum ancak kaporta kısmı tam bir felaket. geçen hafta boya problemleri yüzünden aracı teslim almamıştım. aracı boyayan zat en eski ustalardan. hiçbir şey yapmamışlar. cam değişmişti dikiz aynasını tam oturtmamışlar. adam braket tırnağını oturtmadan civatayı sonuna kadar sıktı gözümün önünde. müdehale edip uyarmasam ya ayna yada cam gidecek. boya tecrübem olmamasına rağmen ben boyasaydım daha iyi yapardım yani. vukaatları bir değil iki değil. bu sefer tepemin tası attı servis koordinatörüne şikayet ettim. tamponu bir ara tekrar boyatacağım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
12.10.2018 at 00:53, vethekim :

iyi bir usta bulup, yaptığı işlere bakın. profesyonel olmayan insanlar müdehale ettiğinde kalıcı hasarda verebilir. ehil bir elde bile o hasarlar düzelmeyebilir. 

bugün aracımı teslim aldım. servisin mekanik ve bakım kısmından çok mennunum ancak kaporta kısmı tam bir felaket. geçen hafta boya problemleri yüzünden aracı teslim almamıştım. aracı boyayan zat en eski ustalardan. hiçbir şey yapmamışlar. cam değişmişti dikiz aynasını tam oturtmamışlar. adam braket tırnağını oturtmadan civatayı sonuna kadar sıktı gözümün önünde. müdehale edip uyarmasam ya ayna yada cam gidecek. boya tecrübem olmamasına rağmen ben boyasaydım daha iyi yapardım yani. vukaatları bir değil iki değil. bu sefer tepemin tası attı servis koordinatörüne şikayet ettim. tamponu bir ara tekrar boyatacağım. 

size de geçmiş olsun hocam. zor iş hakkaten. son gittiğim yerde gözüm tutmadığından ugramadım:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.