Jump to content
Katil Balina

Kaza Yaptım

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina

merhaba arkadaşlar, abiler, kardeşler:)

bugün talihsiz bir gün benim için herhalde. camımı kırmışlardı bi de üzerine aynı gün kaza yaptım. daha doğrusu kaza yaptım denmez de steyşın toros'u olan bir arkadaş ben kavşakta dönmeyi beklerken geri geri gelip dönmeye çalışırken  bir güzel vurdu. sağ arka çamurluk kapıya kadar çizildi ve göçtü. boyasız ve cilayla kurtulacak gibi değil. allah kurtarsın:))

20181004_222505.jpg

20181004_222500.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
vethekim

geçmiş olsun. boyasız pek olacak gibi durmuyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
münürb

çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Geçmiş olsun. Aksiliklerin ardı ardına gelmesi sinir bozucu. Allah beterinden saklasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3

çok çok geçmiş olsun cana gelecek mala gelsin diyor ve  bende affına sığınarak aşağıdaki görseli  bırakmak istiyorum.

image.jpeg.69f46e968c42167546d5516cda16ccde.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur

geçmiş olsun can sıkıcı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

teşekkürler arkadaşlar. kaza raporundan ya da kaskodan yaptırmadan bir tanıdık vasıtasıyla boyasız düzeltecekler bakalım. pazartesi bırakıp akşam alıcam. sonucu paylaşırım bakalım becerebilecekler mi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
Bir saat önce, Katil Balina :

teşekkürler arkadaşlar. kaza raporundan ya da kaskodan yaptırmadan bir tanıdık vasıtasıyla boyasız düzeltecekler bakalım. pazartesi bırakıp akşam alıcam. sonucu paylaşırım bakalım becerebilecekler mi...

Bence yapılabilir. Tamir teknikleri çok gelişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Devrim Babacan

Çok geçmiş olsun. Çok sinir bozucu.

Bence de boyasız ama mümkün olduğunca temizleyip, biraz pasta yapıp üzerine de boya rötuş yapılabilir. Metalik olmaz belki ama kırmızı renk oraları kapatır.

Benim Beyaz'daki bazı taş veya başka ayılarca yapılan sürtük izlerini öyle kapatıyorum. Konya servisteki usta sağ olsun. Ufak bir boya kutusunda az miktar beyaz boya vermişti. Bagajda (döşeme altında) taşıyorum. Sürekli sallandığı için iyi de oluyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
58 dakika önce, NeW3 :

Bence yapılabilir. Tamir teknikleri çok gelişti.

bizim usta tekniği pek takip eden birine benzemiyor aslında:)

iyi tarafı boya çok çizilmemiş aslında, köşelerde pul atmış kapıda da çatlamış bir yer var.  temizlenince şu şekilde çıktı

20181005_213749.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
1 saat önce, Katil Balina :

bizim usta tekniği pek takip eden birine benzemiyor aslında:)

iyi tarafı boya çok çizilmemiş aslında, köşelerde pul atmış kapıda da çatlamış bir yer var.  temizlenince şu şekilde çıktı

20181005_213749.jpg

Baya temizlenmiş ,  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade

Çok geçmiş olsun, kapı ile çamurluk marşpiyeli arası hafif göçük var gibi görünüyor, vakumla çekme olmazsa öyle kalsın zamanla alışıyor insan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
14 saat önce, Renegade :

Çok geçmiş olsun, kapı ile çamurluk marşpiyeli arası hafif göçük var gibi görünüyor, vakumla çekme olmazsa öyle kalsın zamanla alışıyor insan.

evet öyle boyalik bir durum yok gibi bakalım usta nasil bir iş cıkaracak yarın. teşekkürler herkese

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness

Çok geçmiş olsun. Rabbim beterinden saklasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
e_uzun

Geçmiş olsun.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Obivan

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Çok geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Koray74

Çok geçmiş olsun. Bende bu aralar ön tamponu her iki taraftan sürttüm. Nazarlık diyelim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
vethekim
7 saat önce, Koray74 :

Çok geçmiş olsun. Bende bu aralar ön tamponu her iki taraftan sürttüm. Nazarlık diyelim.

geçmiş olsun

o da birşey mi hocam benim arabanın  nerdeyse heryeri nazarlık :nazar::nazar::nazar::kafa:

gusül abdestimizde tamam sayın@Mehmet Özdemir. ne kadar manyak var hep beni buluyor ne kadar şanslıyım... :D ilk zamanlar acayip moralim bozuluyordu. artık takmıyorum :egy:

benim son kazada %50kusur yansıtmışlar ve itiraz hakkım da yok. komisyon belirlemiş kararı trafik mahkemesine itiraz edebilirsin dediler. iyi yani en azından kusurun tamamını bana yazmamışlar. bu ülkede hak aramak iğne ile kuyu kazmaktan daha zor. 

@Katil Balina tamir ve düzeltme sonrası son durum nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.