Jump to content
Mümin

Yeni Mazda 3 !!!!

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mehmet Özdemir
11 dakika önce, Canuck :

Turkiye saati ile sabah 6:30'da perdeyi kaldiracaklar. Evden cikmadan once kahvalti esliginde seyretmek isteyenler icin: :)

https://www.mazda.ca/en/vehicles/new-generation/overview/

@Canuck hocam, takip etme imkanına sahip olursan; foruma yeni bir konu açıp veya bu konudan fotoğraflar paylaşabilir misin? Ben de yarın sabah ana sayfada haberleştireyim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Canuck
13 dakika önce, Mehmet Özdemir :

@Canuck hocam, takip etme imkanına sahip olursan; foruma yeni bir konu açıp veya bu konudan fotoğraflar paylaşabilir misin? Ben de yarın sabah ana sayfada haberleştireyim. 

Olur tabi firsatim olursa canli yayindan takip etmeye calisacagim 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jackjoker

sanırsın yeni seri S Class tanıtılıyor :) altı üstü c sınıfı bir araba işte :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade
6 dakika önce, jackjoker :

Espirisine  olsa da öyle demeyin, diğer üreticiler hemen kopyala-yapıştır işlerine başlayacaklardır.📷📷

Spoiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
vethekim
30 dakika önce, Renegade :

Espirisine  olsa da öyle demeyin, diğer üreticiler hemen kopyala-yapıştır işlerine başlayacaklardır.📷📷

Gizlenmiş içeriği göster

keske nerde o günler. sahsen ben toyota ve mazda ortaklığından çok şey bekliyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
50 dakika önce, jackjoker :

bence c sınıfını herhangi bir arabayı beklemek s class mercedes serisini beklemekten çok daha heyecanlı çünkü deneysel olana daha açık bir sınıf. s classta en fazla daha çok ne gibi lüks eklenmiş onu ögrenirsin. bir neslin önceki ile arasında radikal bir değişiklik de olmaz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Yeni Mazda 3'ün tanıtılmasından sonra açılmış olan aşağıdaki konudan devam edeceğiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.