Jump to content
Guest serkann

Mazda Bakım Ücreti

Tavsiye Edilen Mesajlar

pepe

adam mazdadan anladıktan sonra bence de bir problem olmaz biz son 6 yıldır servise uğramadık...bir problemde yaşamadık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler

Eskiden Honda kullanıcısı iken :D Bostancı sanayide üçler oto diye bi yere gidiyordum. Ahmet usta vardı tam bir mazda hastası ve mazda özel servisi zaten orası. Yanyol'da e5 kenarında. telefon numarasını falan sildim hep ama yeri çok kolay. ben çok memnundum tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony

balata ön 45(trw marka focus 2 volvo s 40 c max ile aynı ) ytl +15 işcilik

arka        40(                      "                                            )ytl +15 işcilik

silecek    32( özdilekte var ) ytl

yağ          10/40 50-55 ytl

yağ filtresi 10-15 ytl

bıldıklerımı yazdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest serkann

aslında mazda nın neden böle pahalı oldugunu bılıorum cünkü adamların tamir bayisi sayılı eger bir renault gibi her sokak ta bayısı olsaydı böle pahalı olmazdı bence ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Serkan tekrar söylüyorum ne yaptıklarını kesinlikle liste halinde al ki bir karşılaştırma yapabilesin. Yoksa bu fiyat çok fazla.. Balata işin içine girmiyorsa ne giriyor çok merak ettim ? Cihan Abi ile konuş bence nedir bu fiyat diye.. Bir de başka bir servisten de fiyat almayı ihmal etme ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bülenterguvan

626 anten set motorluymuş 534 YTL :D aman anteninize dikkat edin 6 kullanıcıları :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

626 anten set motorluymuş 534 YTL :D aman anteninize dikkat edin 6 kullanıcıları :D

Bizimkiler uzun ince motorsuz :D 15-20 YTL dir :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest serkann

tmm abı ben arabadan fiyat listesini getırırım yazarım neler deıstırdıklerını ona göre bakarız artık ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

tmm abı ben arabadan fiyat listesini getırırım yazarım neler deıstırdıklerını ona göre bakarız artık ...

Bence Merser Koşuyolu ile bir telefonda görüş. Cihan Abiyi iste ve benim ismimi ver. Bakalım hakikaten neymiş bu fiyatın sebebi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest serkann

doru soluorsun dur arım bakım ne dıcekler:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas

Renault servis ücretlerinden haberiniz yok galiba... :)

Dediğim gibi o servis adam kazıklamak istemiş, 1 ay önce 40000 bakımını yaptırdım benimkide otomatik mazda3 ve 160 lira verdim... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler

Renault servis ücretlerinden haberiniz yok galiba... :)

Dediğim gibi o servis adam kazıklamak istemiş, 1 ay önce 40000 bakımını yaptırdım benimkide otomatik mazda3 ve 160 lira verdim... :)

Renault servis ücretleri ucuz değil gerçekten. 60bin bakımına 875 verdim. Normalde 250 civarında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman

Emre senin Laguna bir üst sınıf, farklı kaşıntıları vardır, kıyasa gelmez pek bizimkilerle...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler

Abi Özhan abi 160 diyor bakım ücretine. Bende 206 pejo var onun periyodik bakımları parça hariç 300 civarında. O yüzden dedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler

Yine de sandığım kadar pahalı değilmiş gördüğüm kadarıyla. Dandik bi pejonun bakımına 300 verdikten sonra Mazda servisinde 200-300 almaları normaldir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest serkann

(1)-bakım işcilik=95 ytl

(2)-a/t süzgec değ. işç.=45 ytl

(3)-bilya,gergi kasnak=44ytl

(4)-tq dexron=53ytl

(5)-performance a1=61ytl

(6)-yag,katkı motor=25ytl

(7)-filitre yagı=8ytl

( 8 ) sensor,abs on =62ytl

(9)-filitre,polen(klıma)=68ytl

(10)-kablo,abs=84ytl

(11)-suzgec,yag a/t sanzıman =86 ytl

(12)-temizlik spreyi=8 ytl

(13)-filitre hava=28 ytl 

(14)kayıs,vantılator=92ytl     

Toplam:kdv dahıl 800 ytl                                   

fiyat listesi budur =)

Edit : Okunaklı hale getirdim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Limpony

vantılator kayısı 90 mı yuh dıyorum baska bır sey demıyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Serkan senin arabaya ne oldu da bunların hepsi değişiyor ? Kaç bin bakımı bu Allah aşkına ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Bir de TQ Dexron zaten şanzıman yağı ikinci kez a/t şanzıman yağı neden alınıyorki ? 2. soru yağ katkısı nedir ? Ne koyuyorlar ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...