Jump to content
tansu87

Hotspot paylaşımı artık ücretli

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mehmet Özdemir

eve 1 kilo elma alıyorsunuz ve bu servis sağlayacı eşkiyalar diyor ki; kardeşim bunu kendi başına yiyeceksin, başkasıyla paylaşırsan ekstra ödeme yapman gerekli. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik

Bunun kısa kestirmeleri çıkar androidde kısa zamanda. @Mehmet Özdemir dediği gibi kime ne elmamı kimle paylaşacağıma ben karar veririm. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Zaten sevmiyorum bıraktım çoktan kullanmayı ama adamlar daha da nefret ettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Şu an şirketin kimin kontrolünde olduğunu düşününce çok da acaip gelmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Dış güç vodafone, hotspot paylaşımından ücret almayacağını belirten bir açıklama yapmış. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Böyle saçmalık olabilir mi? İstediğimle paylaşırım internetimi onlara ne? 

Merak ettiğim şey, bunu nasıl takip edebilecekler? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
38 dakika önce, Mutlu Tekir :

Böyle saçmalık olabilir mi? İstediğimle paylaşırım internetimi onlara ne? 

Merak ettiğim şey, bunu nasıl takip edebilecekler? 

Telefonunuz bir modemdir. Nasıl modemlerin arayüzüne girince hangi mac adresleri bağlanmış görebiliyorsak bu da gayet görülür. 

Saçma olan şu. Normalde avrupada da var bu uygulama ama onlarda internet sınırlı değil. Doğal olarak önlem almışlar. Biz de hem sınırlı hem ücretli yapıyorlar. Ulan zaten 10 gb var. Her türlü en fazla bunu kullanacağım. Daha neyin sınırı bu. Turkcell çok kan kaybeder bu uygulamayla. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
9 saat önce, tansu87 :

Telefonunuz bir modemdir. Nasıl modemlerin arayüzüne girince hangi mac adresleri bağlanmış görebiliyorsak bu da gayet görülür. 

Saçma olan şu. Normalde avrupada da var bu uygulama ama onlarda internet sınırlı değil. Doğal olarak önlem almışlar. Biz de hem sınırlı hem ücretli yapıyorlar. Ulan zaten 10 gb var. Her türlü en fazla bunu kullanacağım. Daha neyin sınırı bu. Turkcell çok kan kaybeder bu uygulamayla. 

Avrupada da böyleyse kaçarımız yok. O boruyu yiyeceğiz. Gelirlerimiz aynı olmasa da maşallah gider kalemlerimiz aynı. İnşallah yakında araçlarda radyo opsiyonu için aylık Radyo Dinleme Vergisi gelmez. Almanyada öyle bir durum varmış diye biliyorum.

10gb sınırlı. Ücretini ödüyorum. Buna rağmen istediğim gibi kullanamıyorum. Yanlış işler. 

Burada konuşmak yerine Bilim Sanayi Bakanlığına, BTK ya mesaj göndermek daha mantıklı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...