Jump to content
seferihisarlı mazdacı

Karbülatörlü 323 sedan vites sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

seferihisarlı mazdacı

Selamün aleyküm arkadaşlar dünden beri aracımda 1. vitese geçmeme problemi başladı geri viteste bazen yapardı ama 1. viteste sıkıntı yoktu dün bir yere gittim gidene kadar sıkıntı yok bir kaç saat sonra bindim arabaya çalıştırdım vitese attım vitese geçmiyor birkaç denedim olmadı 2. vitesle kalkış yaptım şu an bazen geçiyor bazende geçmiyor sıkıntı ne olabilir baskı balata değişeli 65 bin oldu ama diğer viteslere geçiyor vites geçişleri biraz kemikli sert  şanzuman yağı ile alakalı olabilirmi bu yağın seviyesini nasıl anlarız bi kontrol çubuğu falan yok km telinden sanırım bakılıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur

motor çalışmaz iken geçiş nasıl viteslerde? 3. vitese geçiş nasıl ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
seferihisarlı mazdacı

Motor çalışmıyorken hiç denemedim  sadece 1. vitesde sıkıntı var bugün biraz yol yaptım geçmemezlik yapmadı bende anlamadım dün niye öyle yaptı sanki kendiliğinden düzeldi gibi.. Bu şanzuman yağının seviyesi hakkında bilgisi olan varsa sevinirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
glx.35
6 saat önce, seferihisarlı mazdacı :

Motor çalışmıyorken hiç denemedim  sadece 1. vitesde sıkıntı var bugün biraz yol yaptım geçmemezlik yapmadı bende anlamadım dün niye öyle yaptı sanki kendiliğinden düzeldi gibi.. Bu şanzuman yağının seviyesi hakkında bilgisi olan varsa sevinirim 

323.SDN.HB.Kullanım.Kılavuzu.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
seferihisarlı mazdacı

Teşekkürler glx.35 arkadaşım yarın bi kontrol edeyim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...