Jump to content
tansu87

Bir pedal eksik

Tavsiye Edilen Mesajlar

tansu87

Çok eski bir ford. Bir şeyler eksik sanki. Hiç de bilgim yok. Acaba fren kolla mı yapılıyor ama fren kolu da yok. Direksiyonda kollar var acaba onlar mı? 

2B7FB6BF-6257-474F-94D9-81C043FE7613.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

Gaz pedalı sökülüp sünger ile kapanmış 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Biz eskiden Enter kamyonetlerin gaz teli kopunca jiglenin telini gaz çubuğuna bağlar , jigleyi çeke ite giderdik:)

Bu kökten gaz pedalını kaldırmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
16 saat önce, Servet :

Gaz pedalı sökülüp sünger ile kapanmış 

Müzedeki araçların içi dışı ilk günkü gibi. Gerçekten profesyonelce hazırlanmış. Bu gaz pedalı olayını “kesip atma” fikri olmamış bence :) bi pedal yapılabilirdi yani. Diğer merakım da müzedeki arabalar yürüyor mu acaba. Rahmi koç müzesinden bahsediyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Çalınma ihtimaline karşı alınmış bir tedbir olabilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
3 dakika önce, doganayomer :

Çalınma ihtimaline karşı alınmış bir tedbir olabilir mi?

Bu tedbiri daha farklı alabilirler bence. Motor yürüyen kısmında bir parçayı almak, gaz pedalını almaktan daha kolaydır sanırım. Ama olabilir tabi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

İnsanoğlu neleri düşünmüyor ki :) sabah ilk gördüğümde sağ bacağı olmayan birisi kendisine göre yaptırmıştır falan dedim sonra mantık hatası yaptım falan derken en son bu geldi aklıma, araba için hayırlısı diyelim o zaman.😅

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

İptidai kapanmış. Belliki restore filan edilecek vs diye söklümüş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...