Jump to content
tansu87

A8’in yandan gelen darbeye tepkisi

Tavsiye Edilen Mesajlar

tansu87

İnsani bir tepki :) videonun sonundaki öngörülü otomatik ayarlanabilir süspansiyon da çok keyiflidir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Adamlar parası olan için yapmışlar. Bu dünyada zaten paran yoksa boşa yaşıyorsun :) Parası olan da alsın, güle güle binsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

tamamen otomotivde son noktaya gelmenin verdiği artizlik:))

bi işe yaradığını düşünmüyorum. 

(hayır kıskanmadım)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

istanbul belediyesi daire başkanları bunu beğendi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganayomer

Tamamen kendi fikrim üzerinden konuşuyorum, darbeyi hissedince yükseliyor,peki aracın ağırlık merkez dengesini bozup, aracın darbe etkisi ile takla atması kolaylaşmıyor mu?  Audi hazır kalkmışken spatula gibi alttan girip havalanır mı acaba? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

istanbul belediyesi daire başkanları bunu beğendi :D

Onlar daha çok bunu beğeniyor 😁 orijinal modifiye damgalı olacak 

8B45BDDD-CDB7-4606-A5CB-D89E4A513E27.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

Çok basit bir sistem. Air takılı şahine yapılır yarım saat içinde. Ve Audi yapmadan önce yapılsa gören apaçi derdi kesin. 

2 saat önce, doganayomer :

Tamamen kendi fikrim üzerinden konuşuyorum, darbeyi hissedince yükseliyor,peki aracın ağırlık merkez dengesini bozup, aracın darbe etkisi ile takla atması kolaylaşmıyor mu?  Audi hazır kalkmışken spatula gibi alttan girip havalanır mı acaba? :)

Değil. Ağırlık merkezi alt kuşakta hala ve olası devrilmesi bile önlenir bu şekilde 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
tansu87
7 dakika önce, Mehmet Özdemir :

Şak, bi a8, zibil gibi dağıttılar abi :) bizim başkan da a8 L kullanıyor valla. Ben artık maybach, rolly rolce falan bekliyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...