Jump to content
rasim.akyol

İzmir Mazda yetkili servisi Yeni Mazda kapanıyor.

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan

Okan çok sevindim kendi adıma. Umarım hem sizin için hem tüm Mazda severler için hayırlı uğurlu olur.

Selamlar sevgiler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Hayırlı olsun @okkko, böyle bir boşluğun sizin gibi Mazda'ya gönül vermiş kişiler  tarafından doldurulması marka adına büyük kazanç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

güzel şeyler de oluyor, hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsmetoguz7

çok güzel haber valla kara kara düşünüyordum bakım zamanı gelince ne yapacağız diye 

mecbur muğlaya kadar gidecektik @okkko sağolsun onlar izmire geliyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY

Mazda severlere hayırlı olsun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ezengin

Yeni mazdanın hiçbir çalışanına hakkımı helal etmem. Hepsi para düşkünü arabanla zerre ilgilenmeyen insanlar. Bir önceki aracımın kaportasının içine ettiler. Kaza ile 2000 tl lik hasarı karşı taraf ödeyecek nasılsa diye 5500 tl geçirdiler. Hasar kaydı şişmişti haliyle... Hiçbir verimli karşılık alamadım. İyi oldu kapandıkları işletmecilik onların neyine. Umarım gören otomotiv iyidir. Ben şimdilik adn mazda ile idare ediyorum. Fiyatları gayet uygun ve çok ilgili insanlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...