Jump to content

İzmir Mazda yetkili servisi Yeni Mazda kapanıyor.

rasim.akyol
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bu gün itibari ile İzmir yeni mazda yetkili servisinin doğrudan kendilerinden kapandığını, Mazda ile sözleşmelerini fesih ettiklerini artık hizmet vermeyeceklerini öğrenmiş bulunmaktayım. Yazık oldu üzüldüm iyi bir servisti iyi hizmet alıyorduk. Şu an yanılmıyorsam İzmir de başka yetkili servis yok. Bu konuda farklı bilgisi olan varsa buradan yazıp gelişmelerden Mazda severleri haberdar ederse sevinirim. (Yeni açılacak başka bir servis firması filan).Forumda bu içerikte bir konu açıldı mı bilmiyorum göremedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni Oto dan servis olarak memnundum diyebilirim çok da işim olmadı ancak  bu kapanma iddiasını bile sorduğumda reddediyorlardı. Mazda nın satışlar düşüyor diyordum birşey olmaz tavırları vardı. Yani aracımı neden oradan değil de Muğla'dan aldığımı çok kez haklı çıkardılar malesef. Servis konusundaki gelişmeleri bende merakla bekliyorum. Tüketici olarak yapabileceğimiz birşey varsa lütfen bildirin arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 saat önce, rasim.akyol :

.Forumda bu içerikte bir konu açıldı mı bilmiyorum göremedim.

Yeni Konu yok ama aşağıdaki iletiden sonra arkadaşlarımız ilgili servisin kapandığını belirtmişler. 

İzmir gibi bir yeri servis ve bayisiz bırakmayacaklarını düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Merhabalar. 2015 Mazda 3 sedan aracım var. 2005 yılından beri Mazda kullanıyorum.Alırken 5 yıl garantili olarak İzmir'den aldım. İzmir'de yetkili servisi ve bayisi olmasa almazdım. Şimdi İzmir'deki bayi kapandı ve aracımın garanti süresi henüz dolmadı. Servis için Ören'e götürmem söyleniyor. İzmir'de olup garanti süresi dolmayan araç sahipleri mağdur duruma düşürüldü. Bu durumun sorumlusu biz araç sahipleri değiliz. Madem İzmir'deki servisi kapattınız bir zahmet siz aracın servisinin sorumluluğunu alın. Ben kilometrelerce yol gidip orada servis için bekleyip hem vaktimi hem de fazladan benzin parası harcamak zorunda değilim... Yorgunluğu da cabası..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, tugba35 :

Merhabalar. 2015 Mazda 3 sedan aracım var. 2005 yılından beri Mazda kullanıyorum.Alırken 5 yıl garantili olarak İzmir'den aldım. İzmir'de yetkili servisi ve bayisi olmasa almazdım. Şimdi İzmir'deki bayi kapandı ve aracımın garanti süresi henüz dolmadı. Servis için Ören'e götürmem söyleniyor. İzmir'de olup garanti süresi dolmayan araç sahipleri mağdur duruma düşürüldü. Bu durumun sorumlusu biz araç sahipleri değiliz. Madem İzmir'deki servisi kapattınız bir zahmet siz aracın servisinin sorumluluğunu alın. Ben kilometrelerce yol gidip orada servis için bekleyip hem vaktimi hem de fazladan benzin parası harcamak zorunda değilim... Yorgunluğu da cabası..

gerçekten sıkıntılı bir dönem izmirli mazda sahipleri için. mutlaka bir şeyler düşünüyorlardır izmir için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sonunda İzmir’liler ve yakın çevresi için sevindiren haber geldi. Gören otomotiv İzmir’de de hizmet vereceğini söyledi. Az önce görüştüm 1,5 2 ay içerisinde hizmete girmiş oluruz dediler. Önümüzdeki hafta salı günü servise gidicem Gören Otomotive detaylı bilgileri alıp paylaşırım, şimdiden hayırlı olsun. 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Mehmet Özdemir :

izmirli arkadaşlar için en hayırlısı olmuş diyebiliriz.

O zaman konu başlığını değiştirip,Mazda Gören, İzmir bayisi oluyor gibi bir başlık yapmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Lupara :

O zaman konu başlığını değiştirip,Mazda Gören, İzmir bayisi oluyor gibi bir başlık yapmalı.

kendisinden konu hakkında bir bilgilendirme alırsak, yeni konu açabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...
2 saat önce, okkko :

Bu konu üzerinde bayağa bir yol katettik. İzmir'de açmayı planladığımız servisin sürdürülebilir olması adına çok ince eliyor, sık dokuyoruz. Bu konudaki gelişmeleri ve sonuçlarını hem sosyal medyadan, hem izmirdeki müşterilerimize direkt olarak SMS ve/veya arama yoluyla, hem de buradan size bildiriyor olacağız.

En kısa sürede İzmir'de görüşmek üzere...

İzmir'in ve mazdatürkiye'nin bu durumdan kazançlı çıkacağı kesin. Sizler gibi yaptığı işe sahip çıkanların artması dileğiyle @okkko adınıza hayırlı olsun.

Afyonda da bir sürprizle karşılaşsam da ... :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı Muğla Gören'den satın alırken, Okan bey'in Üniversiteyi İzmir'de okuduğunu ve hatta İzmir de bir akrabasının oturduğunu bile hatırlıyorum. Gerçekten çok çok sevindirici bir haber.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok sevindim bu habere..gerek Okan bey gerek babası olduğunu düşündüğüm beyefendi ile telefonda irtibat kurmuşluğumuz var..Muğlaya gitmek daha nasip olmadı.. Babası mazda ile gönül bağı olduğunu para kazanamasalar bile bu markadan vazgeçemediğini söylemişti. Hatta haziran ayında konuştuğumzda çok net olmasada İzmir için planları olduğundan da bahsetmişti..

Ben yıl sonuna doğru yeni bir araç almayı planlıyorum, hatta 1 aydır kafayı kırmak üzereyim fiyatlar resmen çıldırmış,  ancak dönüp dolaşıp yine mazdaya takılıyor aklım.. İzmirde servis işi çözülürse muhtemelen yine mazda ile devam edebilirim..

İzmirde umarım Bornova-Alsancak-Menemen üçgeninde açılır.. Benim tavsiyem ve gönlümden geçen Anadolu caddesi Çanakkale yoluna bir mazda bayisi çok yakışırdı..Opel, Peugeot, Hyundai, Volvo, Ford bu güzergahta.. Gaziemir ve Buca biraz ters kalıyordu Karşıyaka taraflarında oturanlar için.. neyse İzmirde açılsında eskiden olduğu gibi gaziemirede gideriz:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence servisin konumu kemalpaşa veya Bornova civarı olmalı ileriye dönük olarak nedenlerini sıralamam gerekirse Kemalpaşa da lojistik köy denilen olgu hayata geçirilecek buna bağlı olarakta aldığım duyumlar  sonucunda izmirdeki sanayii sitelerinin burada konumlandırılacağı yönünde artı olarak otogarında  bu bölgeye taşınacağı söyleniyor ilerleyen dönemlerde bilginize ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...