Jump to content
rasim.akyol

İzmir Mazda yetkili servisi Yeni Mazda kapanıyor.

Tavsiye Edilen Mesajlar

rasim.akyol

Arkadaşlar bu gün itibari ile İzmir yeni mazda yetkili servisinin doğrudan kendilerinden kapandığını, Mazda ile sözleşmelerini fesih ettiklerini artık hizmet vermeyeceklerini öğrenmiş bulunmaktayım. Yazık oldu üzüldüm iyi bir servisti iyi hizmet alıyorduk. Şu an yanılmıyorsam İzmir de başka yetkili servis yok. Bu konuda farklı bilgisi olan varsa buradan yazıp gelişmelerden Mazda severleri haberdar ederse sevinirim. (Yeni açılacak başka bir servis firması filan).Forumda bu içerikte bir konu açıldı mı bilmiyorum göremedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY

Servis açılacağı yönünde bir haber var, her şey çok güzel olacak diyorlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Yeni Oto dan servis olarak memnundum diyebilirim çok da işim olmadı ancak  bu kapanma iddiasını bile sorduğumda reddediyorlardı. Mazda nın satışlar düşüyor diyordum birşey olmaz tavırları vardı. Yani aracımı neden oradan değil de Muğla'dan aldığımı çok kez haklı çıkardılar malesef. Servis konusundaki gelişmeleri bende merakla bekliyorum. Tüketici olarak yapabileceğimiz birşey varsa lütfen bildirin arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
23 saat önce, rasim.akyol :

.Forumda bu içerikte bir konu açıldı mı bilmiyorum göremedim.

Yeni Konu yok ama aşağıdaki iletiden sonra arkadaşlarımız ilgili servisin kapandığını belirtmişler. 

İzmir gibi bir yeri servis ve bayisiz bırakmayacaklarını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...