Jump to content
rasim.akyol

İzmir Mazda yetkili servisi Yeni Mazda kapanıyor.

Tavsiye Edilen Mesajlar

rasim.akyol

Arkadaşlar bu gün itibari ile İzmir yeni mazda yetkili servisinin doğrudan kendilerinden kapandığını, Mazda ile sözleşmelerini fesih ettiklerini artık hizmet vermeyeceklerini öğrenmiş bulunmaktayım. Yazık oldu üzüldüm iyi bir servisti iyi hizmet alıyorduk. Şu an yanılmıyorsam İzmir de başka yetkili servis yok. Bu konuda farklı bilgisi olan varsa buradan yazıp gelişmelerden Mazda severleri haberdar ederse sevinirim. (Yeni açılacak başka bir servis firması filan).Forumda bu içerikte bir konu açıldı mı bilmiyorum göremedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY

Servis açılacağı yönünde bir haber var, her şey çok güzel olacak diyorlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Yeni Oto dan servis olarak memnundum diyebilirim çok da işim olmadı ancak  bu kapanma iddiasını bile sorduğumda reddediyorlardı. Mazda nın satışlar düşüyor diyordum birşey olmaz tavırları vardı. Yani aracımı neden oradan değil de Muğla'dan aldığımı çok kez haklı çıkardılar malesef. Servis konusundaki gelişmeleri bende merakla bekliyorum. Tüketici olarak yapabileceğimiz birşey varsa lütfen bildirin arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
23 saat önce, rasim.akyol :

.Forumda bu içerikte bir konu açıldı mı bilmiyorum göremedim.

Yeni Konu yok ama aşağıdaki iletiden sonra arkadaşlarımız ilgili servisin kapandığını belirtmişler. 

İzmir gibi bir yeri servis ve bayisiz bırakmayacaklarını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tugba35

Merhabalar. 2015 Mazda 3 sedan aracım var. 2005 yılından beri Mazda kullanıyorum.Alırken 5 yıl garantili olarak İzmir'den aldım. İzmir'de yetkili servisi ve bayisi olmasa almazdım. Şimdi İzmir'deki bayi kapandı ve aracımın garanti süresi henüz dolmadı. Servis için Ören'e götürmem söyleniyor. İzmir'de olup garanti süresi dolmayan araç sahipleri mağdur duruma düşürüldü. Bu durumun sorumlusu biz araç sahipleri değiliz. Madem İzmir'deki servisi kapattınız bir zahmet siz aracın servisinin sorumluluğunu alın. Ben kilometrelerce yol gidip orada servis için bekleyip hem vaktimi hem de fazladan benzin parası harcamak zorunda değilim... Yorgunluğu da cabası..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
Bir saat önce, tugba35 :

Merhabalar. 2015 Mazda 3 sedan aracım var. 2005 yılından beri Mazda kullanıyorum.Alırken 5 yıl garantili olarak İzmir'den aldım. İzmir'de yetkili servisi ve bayisi olmasa almazdım. Şimdi İzmir'deki bayi kapandı ve aracımın garanti süresi henüz dolmadı. Servis için Ören'e götürmem söyleniyor. İzmir'de olup garanti süresi dolmayan araç sahipleri mağdur duruma düşürüldü. Bu durumun sorumlusu biz araç sahipleri değiliz. Madem İzmir'deki servisi kapattınız bir zahmet siz aracın servisinin sorumluluğunu alın. Ben kilometrelerce yol gidip orada servis için bekleyip hem vaktimi hem de fazladan benzin parası harcamak zorunda değilim... Yorgunluğu da cabası..

gerçekten sıkıntılı bir dönem izmirli mazda sahipleri için. mutlaka bir şeyler düşünüyorlardır izmir için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Mazda, ulkemizden komple cekilse de rahatlasak. 

Ulkenin en buyuk sehirlerinden birinde servisin yok. Gerci Yeni ye gitmek yerine Mepaza gittim kac defa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bassman

Sonunda İzmir’liler ve yakın çevresi için sevindiren haber geldi. Gören otomotiv İzmir’de de hizmet vereceğini söyledi. Az önce görüştüm 1,5 2 ay içerisinde hizmete girmiş oluruz dediler. Önümüzdeki hafta salı günü servise gidicem Gören Otomotive detaylı bilgileri alıp paylaşırım, şimdiden hayırlı olsun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

Yine Okan, yine Okan :) 

Mazda'yı kurtarıyor vallahi. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

izmirli arkadaşlar için en hayırlısı olmuş diyebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

İzmir de satışlar patlar👍👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY

Sevindirici bir haber umarım 2 aya açılmış olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
8 saat önce, Mehmet Özdemir :

izmirli arkadaşlar için en hayırlısı olmuş diyebiliriz.

O zaman konu başlığını değiştirip,Mazda Gören, İzmir bayisi oluyor gibi bir başlık yapmalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Koray74

İzmirli olarak @okkko Okan'ın bu girişiminden dolayı kendisini tebrik ediyorum. Hayırlısı olur inşallah. Kendisi de buradan bizi bilgilendirirse iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
14 saat önce, Lupara :

O zaman konu başlığını değiştirip,Mazda Gören, İzmir bayisi oluyor gibi bir başlık yapmalı.

kendisinden konu hakkında bir bilgilendirme alırsak, yeni konu açabiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko

Bu konu üzerinde bayağa bir yol katettik. İzmir'de açmayı planladığımız servisin sürdürülebilir olması adına çok ince eliyor, sık dokuyoruz. Bu konudaki gelişmeleri ve sonuçlarını hem sosyal medyadan, hem izmirdeki müşterilerimize direkt olarak SMS ve/veya arama yoluyla, hem de buradan size bildiriyor olacağız.

En kısa sürede İzmir'de görüşmek üzere...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa Yılmaz
2 saat önce, okkko :

Bu konu üzerinde bayağa bir yol katettik. İzmir'de açmayı planladığımız servisin sürdürülebilir olması adına çok ince eliyor, sık dokuyoruz. Bu konudaki gelişmeleri ve sonuçlarını hem sosyal medyadan, hem izmirdeki müşterilerimize direkt olarak SMS ve/veya arama yoluyla, hem de buradan size bildiriyor olacağız.

En kısa sürede İzmir'de görüşmek üzere...

İzmir'in ve mazdatürkiye'nin bu durumdan kazançlı çıkacağı kesin. Sizler gibi yaptığı işe sahip çıkanların artması dileğiyle @okkko adınıza hayırlı olsun.

Afyonda da bir sürprizle karşılaşsam da ... :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Aracı Muğla Gören'den satın alırken, Okan bey'in Üniversiteyi İzmir'de okuduğunu ve hatta İzmir de bir akrabasının oturduğunu bile hatırlıyorum. Gerçekten çok çok sevindirici bir haber.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...