Jump to content
yavuz_gs

323 Gösterge

Tavsiye Edilen Mesajlar

oktay toker    30
oktay toker

Göstergenin bir parçası olan bu pleksi üst taraftan ibreleri canlı gösterme ve ışık katkısı amacıyla yapılmış bir parça.Eski km göstergelerinin çogunda olan bir parçadır.

Ampullerin üzerine gelen 3 ışık dagıtım noktasına kırmızı ledler yerleştirdim ve işte sonuç.Canlı haline en yakın çekimler oldu.Makinaya dah yabancıyım ışık ayarlararını dah tam öğrenemedim. :)

Parçamız bu.

mazda_zps2953fdc4.jpg

Parçanın takıldıgı yer belli.Sadece bu parça ile loş bir aydınlatma yapılabiliyor.

mazda1_zps59562042.jpg

Karanlıkta görünüşü.

mazda3_zpsb0ca1f9f.jpg

Ve canlı görünüşü.İbreler umdugumdan daha güzel ışık yansıması oldu.İbredeki boyada karşılıgını iyi verdi dogrusu.

mazda2_zps8d763d60.jpg

4_zps07cff5d3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
koton_murat    0
koton_murat

Oktay toker bey facebook (Mazda 323 f HB Hayranları)sayfamıza gelirmisiniz. bu sayfada 156 mazda 323f hb sahibi var size göstergeler hakkında sorularımız olucak.bizlere yardımcı olmanızı isteriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Evreka    11
Evreka

merhabalar göstergeleri modifiye yaparken hararet göstergesine hasar verdim. 1992 model 323 sedan göstergesi olan arızalı da olsa olur bana haber verirseniz memnun olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos    0
domestos

Forumda Alko İsmail diye çıkma işiyle uğraşan arkadaş var, ulaşabilirsin... Yardımcı olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.