Jump to content
Katil Balina

4. Nesil Mazda 3 KM77 Testi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mutlu Tekir
16 dakika önce, abcsefa :

Accordda düşünebilirsiniz aslında. Ancak temizini bulmak zor olabilir

Modeli düşük  km yüksek arabaya geçmeye niyetim yok. Ne kadar konforlu da olsa mazda 3 ümden memnunum zaten. Maksat km düşürüp model yükseltip aracın değer kaybını azaltmak 2. Eli kuvvetli bir araca geçmek. Ondan da emin değilim bu ekonomik koşullarda gerçi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41
5 saat önce, Mutlu Tekir :

Modeli düşük  km yüksek arabaya geçmeye niyetim yok. Ne kadar konforlu da olsa mazda 3 ümden memnunum zaten. Maksat km düşürüp model yükseltip aracın değer kaybını azaltmak 2. Eli kuvvetli bir araca geçmek. Ondan da emin değilim bu ekonomik koşullarda gerçi. 

Abi varsa imkanın hybrid bir corolla al sürüşü donanımı çok iyi bende bir önceki kasa vardı ben onuda beğeniyordum bu hem konforlu hem donanımlı hem de daha sportif olmuş 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
18 dakika önce, Mazda41 :

Abi varsa imkanın hybrid bir corolla al sürüşü donanımı çok iyi bende bir önceki kasa vardı ben onuda beğeniyordum bu hem konforlu hem donanımlı hem de daha sportif olmuş 

Hibrit güzel ama 1.8 motor mtv dezavantajı var, performansı daha kötü, otomatik vitesini manuel kullanma imkanı yok. Tüm kontrol araçta. 

1.6 motor hem daha uygun, o fiyata üst donanım alınabiliyor, üstüne lpg ile hibrit ile benzer belki daha az yakar. Performansı çok daha iyi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
2 saat önce, Mutlu Tekir :

Hibrit güzel ama 1.8 motor mtv dezavantajı var, performansı daha kötü, otomatik vitesini manuel kullanma imkanı yok. Tüm kontrol araçta. 

1.6 motor hem daha uygun, o fiyata üst donanım alınabiliyor, üstüne lpg ile hibrit ile benzer belki daha az yakar. Performansı çok daha iyi. 

https://www.youtube.com/watch?v=8t43Jj27vKc

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...