Jump to content
Prejtr

1. Nesil Mazda 3 İçin Bluetooth Özelliği Yaptırmak

Tavsiye Edilen Mesajlar

Prejtr

Aracımda orjinal teyp var Bluetooth özelliği olmasını istiyorum. Double teyp takıp orjinalini bozmakta istemiyorum

şöyle bişey buldum işe yarıyor mu acaba

deneyen varmıdır

TRY 53.24  10% İndirim | Biurlink Araba Radyo kablosuz bluetooth Modülü Aux Adaptörü Müzik Ses Adaptörü Için Mazda 2 3 5 6 MX5 RX8
https://s.click.aliexpress.com/e/csNkhaKk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

yukarıda bahsettiğiniz ürün hakkında bir fikrim yok ama forumca çoğumuzun kullandığı ve memnun kaldığı ürünü aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

https://www.aliexpress.com/item/NFC-Bluetooth-4-0-Hands-free-Car-Kit-Stereo-Music-Receiver-Aux-Speakerphone-3-5mm-Audio/32469025862.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dmChsm3

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Prejtr

Teşekkürler linkteki ürünün satışı durmuş ama başka yerden araştıracağım

Birde bende 2007 model sedan mazda 3 var kaçıncı nesil oluyor 1 mi

Birde hocam benim araçta aux yok bu cihaz teyp frekansından mı baglanıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Hem muzik hem bt hem de tek sarj amaciyla kullanmak icin Car x8 diye bir modelin siparisini verdim. Yarin gelir herhalde. Gelince deneyip buradan yazarim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Car X8 adlı cihaz geldi. Sadece transmitter olarak kullanıp radyo üzerinden müzik dinlemek için idare eder. Onun dışında ne üstündeki usb girişlerini ne de bluetooth özelliğini sağlıklı kullanamadım. Ses cok boguk cikiyor.

Cihaz şarkıda kaldığı yerden başlıyor diye aldım. Öyle birşey de yok.

Sonuç olarak cihazı tavsiye etmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...