Jump to content
Les_Chevaliers

Mazda Türkiye İzmir Servis ve Bayii Yeni Otomotiv Kapandı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina

ankara'da sk kapandı kimse iplemedi:))

(tamam herter var)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dr_azoom
17.06.2019 at 09:04, Anilcanatan :

Geçtiğimiz bayram tatilinde Bodrum'daydım. Muğla servisi/bayisi nin önünden geçtim yol üzerinde güzel duran bir bayi. Olumlu yorumlarını da forumdan okuyorum ama asıl bodrumun içindeyken dikkatimi çeken şey diğer şehirlere göre çok daha fazla Mazda vardı şehirde. Bence bunda bayinin ciddi etkisi var. Darısı Ankara'ya @dr_azoom:)

Not: Muğla bayisini tanımam etmem bir kere dahi konuşmuşluğum yok.

Güzel dilekler için teşekkür ederim abi 2 aylık bayi olmamıza rağmen bayağı bi araç satışı yaptık.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cnrps

Bende bugün tatil dönüşüm sebebiyle aracı aldığım Gören in önünden geçtim. Bayi kapaliydi ama bayi önünde dışarıda en az 20 adet Mazda vardı ciddi anlamda gurur duydum. Keşke bir mucize olsa da Gören İzmir de de şu işe el atsa ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ISF
21.07.2019 at 22:22, cnrps :

Bende bugün tatil dönüşüm sebebiyle aracı aldığım Gören in önünden geçtim. Bayi kapaliydi ama bayi önünde dışarıda en az 20 adet Mazda vardı ciddi anlamda gurur duydum. Keşke bir mucize olsa da Gören İzmir de de şu işe el atsa ? 

Kesinlikle bende önünden geçtim bu kadar mazda3 ü yanyana görmemiştim çok hoşuma gitti.. İnsallah gelsinler ne güzel olur.. iş bilenin kılıç kuşananın..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...