Jump to content
azrul

Mazda 3 ön konsoldan mı kaputtan mı geldiği belli olmayan tıkırtı

Tavsiye Edilen Mesajlar

azrul

Selam arkadaşlar arabamı yeni aldım 2015 mazda 1 haftadır arabanın sol ön tarafından hafif kasislerde, tümseklerde bazen de durduk yere bir tıkırtı geliyor. Cama taş çarpması gibi tık diye. Forumlarda daha önce bu tarz sesler ve çözümünden bahsedilmiş gibi ama bu uygulamaları yaptırmama rağmen ses kesilmedi. Kocaeli haldızlar da 3 defa gittim ama her defasında tekrar gün içinde bu ses geliyor. Bu sorunu daha önce yaşayan ve çözümü bulan var mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
Bir saat önce, azrul :

Selam arkadaşlar arabamı yeni aldım 2015 mazda 1 haftadır arabanın sol ön tarafından hafif kasislerde, tümseklerde bazen de durduk yere bir tıkırtı geliyor. Cama taş çarpması gibi tık diye. Forumlarda daha önce bu tarz sesler ve çözümünden bahsedilmiş gibi ama bu uygulamaları yaptırmama rağmen ses kesilmedi. Kocaeli haldızlar da 3 defa gittim ama her defasında tekrar gün içinde bu ses geliyor. Bu sorunu daha önce yaşayan ve çözümü bulan var mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
azrul

özgür bey paylaştığınız konuyu inceledim ve bu uygulamayı usta yaptı ama 1 gün içinde tekrar etti. yabancı forumlarda ve youtubeda bu konuyla videolar var ama tekrar etmiş birçok kişide kendi başından bu sorunu geçiren varsa detaylı olarak çözümü yazarsa sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
azrul

Arkadaşlar sorunum haloldu musluoğlu İstanbul servisi sağolsun çok ilgili ve bilgililer. Birkaç bölgeyi şu meşhur çekiç vurma olayı ve gres yağı ile çözdüler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...