Jump to content

Istanbul Chip Tuning, Ecu Chip Tuning, 2019 Chip Tuning Fiyatları


Tavsiye Edilen Mesajlar

Sektörün en eski firmalarından biriyiz ve yazılımları müşterilerimize sunmadan önce, uzun testlerden geçirir daha sonra uygulamaya koyarız. Yazılım uygulanan her araç olarak elektronik ünite 3 yıl 100.000 km boyunca garanti altına alınır.
Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz. 

Mtr Chiptuning firmamız otomotiv sektöründe faaliyet göstermiş olduğu alanda tüm sürecin gereği olarak kalite yönetim sisteminden yararlanmaktadır. Kalite yönetim sistemi, faaliyetlerimizin sürekliliğinin ve standardının sağlanmasında büyük bir öneme sahiptir. Bu sistemin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında çalışanların payı oldukça önemli olduğundan süreçte görevli tüm personelin performansını geliştirmek ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır.

ChiptuningPartikül (DPF) Arıza Çözümleri, Egr Arıza Çözümleri, Hız Limitör On-Of, DTC Arıza Kodu Çözümleri, Adblue Arıza Çözümleri

Yaptığımız tüm işlemler 3 yıl garantili olup bu süre zarfı içersinde orjinale çevirebilmekteyiz. Her araca özel kodlarla işlemler gerçekleşir, piyasada ucuza yapan işletmeler ile karıştırmayınız.

 

Chip Tuning: Yazılımları beyinli tüm araçlara (Atmosferik araçlarda fazla bir fark olmaksızın) her araca özel kodlamalar ile yazılım yapılmaktadır. Burada diğer (beyinciler, egzozcular ve merdiven altı halk adında tabir ettiğimiz firmalar) gibi beyin kilidi UNLOCK! işlemleri (Tam anlamı ile beyin kilidi açıp farklı model yıllarına ait araçların araçlarınıza entegre etme işlemi yapılmamaktadır). Yaptığımız işlemler sonucunda Performans Artışı (Beygir ve Tork) ve Yakıttan Tasarruf (Tork artışından dolayı yakıttan tasarruf) sağlanmaktadır. Unutmayın bu işlem aracınızın satış esnasında opsiyon olarak sunulan özellikleri açma işlemidir.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat için iletişime geçin

Tel: 0552 400 5052

Adres: Şeyhli Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, No:10/B

Pendik/İSTANBUL

Web Adresimiz: www.mtrchiptuningistanbul.com

 

Link to post
Diğer Sitelerde Paylaş
×
×
  • Yeni Oluştur...