Jump to content
Günay

2.nesil mazda 3 ( 2012 makyajlı kasa ) kabin içi polen filtresi seçimi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Günay

selamlar saygılar 2012 model mazda 3 impressive makyajlı kasa severek ve keyif alarak bindiğim aracıma klima polen filtresi alıp kendim takmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmıdır ..? web alışveriş sitelerinde birçok ürün var alıp kullanmış olan arkadaşlarımın tavsiyelerine ihtiyacım var teşekkürler iyi günler dilerim ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade

Ben 5 yıldır bosch marka hava ve kabin filtresi kullanıyorum, oldukça memnunum, kilima üflemesi gayet başarılı, birebir uyumlu. ürünleri n11 sitesinden alıyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Bosh marka alip kullanmistim. Herhangi bir koku ufleme sorunu vs. ile karsilasmadim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Hava ve polen fıltrelerini Fıltron marka kullandım gayet başarılı. Mann Filtre üretımıdır.

Polen fıltresı antıbakterıyel Hava fıltresı ıse orıjınalının aynısı contalı Bosch hava fıltresınden cok daha kalıtelı ve daha ucuz

Orıjınal hava fıltresı ıle kıyaslamıştım Hatta ağırlıkları bıle aynı ıkısı de 125 gr dı galıba sadece conta kısmı beyaz, havayı filtreleyen yeri kagıt degıl ürün pamuktur bu arada

https://urun.n11.com/polen-filtresi/mazda-3-bl-kasa-2010-2013-filtron-marka-polen-filtre-P280315176

https://urun.n11.com/hava-filtresi/mazda-3-16-benzinli-filtron-hava-filtresi-P283436127

fotoğraf 1.JPG

fotoğraf 2.JPG

fotoğraf 3.JPG

fotoğraf 4.JPG

fotoğraf 5.JPG

fotoğraf.JPG

fotoğrafsss.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SlayerX

Özgür beyin de dediği gibi Filtrondan ben de memnunum. Daha öncesinde bosch takmıştım ancak karbonlu antibakteriyelli olanından bulamamıştım. Filtron hem 60 lira civarlari hem de anti bakteriyel anti allerjen ve Çin üretimi değil, Polonya üretimi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Günay

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...