Jump to content

Bu Araba Neden Çürümeye Bırakılır ki?

umc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İşim gereği izmirdeki bir çok siteye girerim ve otoparklarındaki araçları görürüm toz içinde mx5 miata yatıyor altı çöp dolmuş belliki uzun süredir yatıyor eğer sahibi buralara bakıyorsa 😎çürütme güzelim arabayı

sketch-1566886041472.jpg

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eger araç aylardir ayni yerde duruyorsa bir akü takviye kablosuna ihtiyaci olacak.  Belki de sadece birkaç haftadir orada duruyordur.  O zaman bir sorun çikmayabilir.

Benim yasadigim bölgede uzun aylardir hep ayni yerde duran Lada benzeri bir araç var.  Lastiklerinin bazilari patlak, araç virane bir halde duruyor.  Bu araçlarin bir sahibi yok mu, diyor insan.  Eger kullanmiyorsaniz satin bari.  Araç durduk yerde deger kaybediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, AKayhan :

Eger araç aylardir ayni yerde duruyorsa bir akü takviye kablosuna ihtiyaci olacak.  Belki de sadece birkaç haftadir orada duruyordur.  O zaman bir sorun çikmayabilir.

Benim yasadigim bölgede uzun aylardir hep ayni yerde duran Lada benzeri bir araç var.  Lastiklerinin bazilari patlak, araç virane bir halde duruyor.  Bu araçlarin bir sahibi yok mu, diyor insan.  Eger kullanmiyorsaniz satin bari.  Araç durduk yerde deger kaybediyor.

aynen ihtiyacı olan biri alıp adam eder kullanır benim aldığım 323 ün resmen ağzına mıçmışlar başladım yavaş yavaş topluyom :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...