Jump to content
umc

Bu Araba Neden Çürümeye Bırakılır ki?

Tavsiye Edilen Mesajlar

umc

İşim gereği izmirdeki bir çok siteye girerim ve otoparklarındaki araçları görürüm toz içinde mx5 miata yatıyor altı çöp dolmuş belliki uzun süredir yatıyor eğer sahibi buralara bakıyorsa 😎çürütme güzelim arabayı

sketch-1566886041472.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

satmak istese müşteri bulabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

Eger araç aylardir ayni yerde duruyorsa bir akü takviye kablosuna ihtiyaci olacak.  Belki de sadece birkaç haftadir orada duruyordur.  O zaman bir sorun çikmayabilir.

Benim yasadigim bölgede uzun aylardir hep ayni yerde duran Lada benzeri bir araç var.  Lastiklerinin bazilari patlak, araç virane bir halde duruyor.  Bu araçlarin bir sahibi yok mu, diyor insan.  Eger kullanmiyorsaniz satin bari.  Araç durduk yerde deger kaybediyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
umc
4 saat önce, AKayhan :

Eger araç aylardir ayni yerde duruyorsa bir akü takviye kablosuna ihtiyaci olacak.  Belki de sadece birkaç haftadir orada duruyordur.  O zaman bir sorun çikmayabilir.

Benim yasadigim bölgede uzun aylardir hep ayni yerde duran Lada benzeri bir araç var.  Lastiklerinin bazilari patlak, araç virane bir halde duruyor.  Bu araçlarin bir sahibi yok mu, diyor insan.  Eger kullanmiyorsaniz satin bari.  Araç durduk yerde deger kaybediyor.

aynen ihtiyacı olan biri alıp adam eder kullanır benim aldığım 323 ün resmen ağzına mıçmışlar başladım yavaş yavaş topluyom :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY

Sahibi ölmüş, mirasçılar paylaşamıyor olabilir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Seriatsu
2 saat önce, AreY :

Sahibi ölmüş, mirasçılar paylaşamıyor olabilir :)

vergisini borcunu  bir çırpıda paylaşırlar ama :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Panik yok arkadaslar, araci orada unutmusum. Hemen cikip aliyorum :) 

Diyebilseydim keske 😀

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...