Jump to content
AKayhan

Sentra

Tavsiye Edilen Mesajlar

AKayhan

Nissan Türkiye benim hiç anlamadigim bir tarzda Nissan Sentra modelini Türkiye'ye hiç ithal etmiyor.  Sentra ayni Mazda 3, Honda Civic veya Toyota Corolla gibi kompakt bir otomobil ve bence Türkiye kosullarina çok uygun.  Ülkemizde bildiginiz gibi daha çok kompakt araçlar kullaniliyor.  Nissan Altima ve Maxima da Türkiye'ye gelmiyor ama bunu biraz anlayabiliyorum.  Ithal edilen Nissan modellerini küçümsemek istemiyorum ama Sentra gibi bir modelin ithal edilmemesi bana garip geliyor.  Bir bildikleri vardir herhalde...

https://www.caranddriver.com/news/a29833937/2020-nissan-sentra-photos-info/

https://www.nissanusa.com/vehicles/future-concept/2020-sentra.html

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Juke, xtrail ve qashqai haricinde satabileceklerine inanmadıkları içindir belki. Bugün olsa yukarıda saydıklarımı da getirmezlerdi belki. Peynir ekmek gibi satılan Ford fiesta'nın yeni modeli hiç satılmıyor zira 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Katil Balina

türkiye piyasasını ciddiye alan yok. ben olsam ben de dayarım iki tane modeli işinize gelirse derim. böyle fiyatlara araba mı olur allah aşkına?  adamlar da alın iki model binin işinize gelirse diyor. zaten sokağa çıkıyorsun toplamda 10 tane araba modeli var, al birini vur diğerine. otomobil ile ilgisi tok kapı sesine indirgenmiş bir toplum. müstahak bize.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Pulsar geldi, C segmentin en geniş iç hacmine sahip olmasına rağmen hiç satmadı. Niye getirsin ki sedanını da?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Renegade

yıllık milli gelir 8500 ortalaması olan ülkede 100 bintl lik araç vergilerle 200 bin tl veya daha yukarı olursa, ekonomik olarak yardım ettiğimiz bazı ülkelerde bizim alamadıımız araçları orada bolca görüyorsak, ne diyelim, ne denir.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...