Jump to content
Harun64

Sizce hangisi alınır kaça alınır?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Harun64
AKayhan

Güzel bir liste yapmissiniz.  Ben bu asamada biraz eleme yapardim.  Örnegin, 300,000 km üzerindekileri (5. ve 6.) elerdim.  Geriye 7 araç kalir.  Bu yastaki araçlarda ben pek donanima bakmazdim.  Size en yakin olanlar gidip görülebilir.  Size mesafe olarak çok uzakta olanlar varsa belki onlar da elenebilir.  Böylece güncel bir liste yapabilirsiniz.  O liste tekrar incelenebilir.  Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Harun64

1,3,7,9 hangisini almalıyım peki. 2 mazda 2 Toyota kaldı birisi 323 diğeri 626 hangisi daha iyi bilenler kullananlar yardım ederse sevinirim yarın gidip almayı düşünüyorum. 626 2.0 çok yakar mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

3 Numara açilmiyor.  2 Toyota arasinda buradan pek fark yok görünüyor, gidip araçlari görmek gerekir.  Bana sorarsaniz yakit tüketimi olarak 1.5 ve 2.0 litre arasinda çok fark yoktur.  Zaten sizin listede kalan Mazda 626 yok çünkü 6 numaranin km'si çok yüksek oldugundan onu eledik.  Bu durumda daha çok Toyota Corolla kaliyor gibi ama siz bilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...