Jump to content
mehalper

Mazda CX-3 İçin Ön Park Sensörü ve araç içi kamera montajı

Tavsiye Edilen Mesajlar

mehalper

Merhaba Arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım ama forumu uzun süredir takip etmekteyim. Aracım 2017'de 0 aldığım Cx3 Power kırmızı Mazda. Konu başlığında da belirttiğim gibi aracıma ön park sensörü ve kayıtlı araç içi kamera taktırmak istiyorum. Aracın garantisi devam ettiği için merak ediyorum acaba garanti ile ilgili bir problem çıkarırlarmı? Daha önce bunları yapan arkadaşlar varsa lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz. Açıkçası İstanbulda bu aracın elektrik donanımında iyi anlayan bir servis yada ustaya ihtiyacım var. Ve kamera ve ön park sensörü parça önerileriniz varsa lütfen yazarmısınız. Şimdiden çok teşekkürler.

Saygılar

Alper

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

benim 3'e harici olarak takılmış kamera var ve garanti hususunda bir problem yaşamadım. yani kamera ile ilgili orjinal olmadığı için bir sorun yaşadığınızda normal olarak servis ilgilenmez ama atıyorum şanzıman sorunu yaşarsanız neden kamera taktın garanti dışında kaldı araç da demez. garantiden değişen bir çok parca oldu bende, kimse neden kamera ya da sensör var demedi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

@Servet abinin konularını incelerseniz, araç içi kamera montajı detaylıca anlatılmıştı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

Aracı aldığım gün, daha plakaları takılmadan serviste kamerayı bağladım. Sadece servis teknisyenleri aynanın oradaki kapağı ve tavan lambasını söktüler. Malum hiçbir bilgim yoktu ve sağını solunu çizmek istemedim trimin. Servis hiç ses etmedi ki kameranın çalışma gerilimi, sistemden çekeceği akım vs anlattım. Onlara da bağlantıyı gösterdim. Alın ve size gelen araçlara montajı yapın, farklı ve etkili hizmetiniz müşteri tarafından memnuniyet ile kabul görecektir dedim. Yapmadılar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...