Jump to content

Mazda3 için orijinal dış aksesuarlar

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

fiyatlar gayet uygun bence.. yani orjinal parcalar bunlar, plastikler ve dayanıklılar esneme payları var.. fiber döküm gibi ufak bi dokunusta catırdayıp kırılmazlar o yüzden bir tutmamak gerek yan sanayi ile..

Tolga Abi bahsettigim icine led 3.stop gömülü spoiler bu; (mps spoilerı deil yalnız o farklı)

mazda3sport.gif

695px-2007_mazda_3_hatchback_rear.JPG

ha tabi getirilebiliyorsa mps arka tamponu ve mps spoiler ı onların fiyatlarınıda örenmek isteriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 113
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

16

• MuRDoC_111

13

• M.E.G

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

abi sitede başka kullananlarda var dündar ustadan alan bu arada şu okul bir bitse rahat rahat yapıcamda bülent abi bu arada senin arabanın benimkinden 1 kaç fazlası var  budurumda seninkide boş oluyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi sitede başka kullananlarda var dündar ustadan alan bu arada şu okul bir bitse rahat rahat yapıcamda bülent abi bu arada senin arabanın benimkinden 1 kaç fazlası var  budurumda seninkide boş oluyor :D

birkaç derken saymayı bilmediğini anlıyoruz buradan :D :D neyse boşa kasma kendini büyüyünce yaparsın bişiler babanın arabasına :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

sayda öğrenelim abi :D ona göre bizde yaptıralım bu arada abi babam mazda3 sevmiyor hyundai elantra sı var 2005 onla takılıyor

az daha büyüde :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benım ledli sınyallı aynam daha ucuza mal etmısım ben gururlandım bı an :)

ayrıa spor on tampon bulabılıorm fakat onle arkayı aynı anda deısmek ıstıorm fakat burda yazıo ama bundan 15 gun once sordugumda koskoca turkıyede bıtane sedan arka spor tampon yoktu sadece resımde kaldı gıbıme gelıo olursa taktırıcam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

fiyatlar gayet uygun bence.. yani orjinal parcalar bunlar, plastikler ve dayanıklılar esneme payları var.. fiber döküm gibi ufak bi dokunusta catırdayıp kırılmazlar o yüzden bir tutmamak gerek yan sanayi ile..

Tolga Abi bahsettigim icine led 3.stop gömülü spoiler bu; (mps spoilerı deil yalnız o farklı)

mazda3sport.gif

695px-2007_mazda_3_hatchback_rear.JPG

ha tabi getirilebiliyorsa mps arka tamponu ve mps spoiler ı onların fiyatlarınıda örenmek isteriz :)

resimlerdeki spoiler yok bulamadık galiba hic ses cıkmamıs..

neyse mz3 icin yan sport ayna fiyatını sorayım ben o zaman.. ürün kodu: BP4K-V3-600

GetImage?imageId=445B25AF6A524AB38B01C3B718E57868

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık ın aynaları da güzel ;)

dur hele benim soru arada kaynamasın, ben bi fiyat alayımda tartısırız sonra hangi aynanın güzel olduunu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ayna önemlidir be kanka, mps aynası ya mazdaspeed3, mazdaspeed6, mazdaspeedrx8 hepsinin aksesuar listesinde olmazdı bu, altı üstü bi ayna olsaydı.. görünümede cok net bi katkısı olacaktır eminim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaa olmaz demiyorum olur da o kadar paraya değecek bir katkı olur mu ben onu düşünüyorum sadece..Ama bu kadar yaptırmak istiyosun yaptır tabi ona bi dediğim yok..Ama o da ayna bu da ayna bunu da unutma  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ordan yola cıkarsak o da ön tampon buda, o da bilmem ne bu bilmem ne, o da araba bu da arabaya kadar yolu var :D :D bi yerden sonra yapcak baska bisey kalmayınca el mahkum yapıosun olum yapcak bisey yok :D elimdeki aynalarıda satarım sonra, biraz daha ucuza gelmis olur bana :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya abi çok ufak bir parça olduğu için bana acayip geldi ama dur bakalım dediğin gibi bir fiyat belli olsun şöyle güzel araba üzerinde tamamen bir iki resmi görünsün senin aynalar kaça sayılcak belli olsun tam yorumu sonra yaparız ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...