Jump to content
Mehmet Özdemir

Bu Araç Alınır mı? VII - Ortak Konu

Tavsiye Edilen Mesajlar

burhanakcil
5 saat önce, Haydard :

Bu araç 3-4 ay öncede satıştaydı bende bakıyordum hatta o sıralar sadece sol tarafta problem olduğunu söylüyordu halada öyle söylüyor ama kaput sağ ön ve sağ arkada sıkıntı var resimlere göre. Fiyatı da bir 160 bin yapıyor bir 145 bin yapıyor bir ahmete opsiyonlu bir mehmete opsiyonlu diyor güven vermiyor yani. Bence satamaması çok normal. 

Hocam ben aramadim ama bende de şüphe uyandırdı, söylediği gibi servis bakımlı serviste yapılmış bir araçsa bu kadar sıkıntı olmaması lazım. Ona buna opsiyon diyorsa zaten uzak durmak gerekir al-satci olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kerem-81
22 saat önce, Kablelvuku :

Merhaba

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-degisensiz-boyasiz-mazda-3-823322716/detay

Nasipse ilk mazdam olacak. Olumlu olumsuz türlü görüş ve önerinize açığım

Otomatik diyorum baska bisey demiyorum. Bir de piyasa çok yükseldi, araba alan herkese Allah kolaylik versin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Zor ya piyasa cok yuksek 100 milyara 10 yasinda araba gelio sifirlar 300 oldu ne olcak boyle 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kerem-81

2011 kasalar nasil acaba , bilindigin dışında sorunları varmıdır, artısı eksi si nelerdir . Cok yakın dostum niyetlendi ama 

IMG-20200618-WA0013.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

@Kerem-81

Kasanin buyuklugu ve bazilarinda gorulen ön konsolun sag tarafinda olusan deformasyon disinda bir sorunu oldugunu duymadim. 

Sehirici kullanmak icin baska arabam olsa hemen bur tane alacagim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kerem-81
2 saat önce, Lupara :

@Kerem-81

Kasanin buyuklugu ve bazilarinda gorulen ön konsolun sag tarafinda olusan deformasyon disinda bir sorunu oldugunu duymadim. 

Sehirici kullanmak icin baska arabam olsa hemen bur tane alacagim. 

Sagolun ,on goğus deformasyondan bahsedenler oldu, sport modeller lpg uyum sağlamıyor diyenlerde oldu. Bakalim , hayırlısı diyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...