Jump to content

Alınık Mazda 3 (3. Nesil) veya Mazda cx-3

IraArel

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar.
Power ve üstü donanımlar alınacaktır.
M3 için dizel benzinli farketmez.

Bayram öncesi tekrar mazdaya geçmek istiyorum. Anladım ki bir kere mazdaya binince diğerleri tat vermiyor.

Kırmızı olursa çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, IraArel :

Merhaba arkadaşlar.
Power ve üstü donanımlar alınacaktır.
M3 için dizel benzinli farketmez.

Bayram öncesi tekrar mazdaya geçmek istiyorum. Anladım ki bir kere mazdaya binince diğerleri tat vermiyor.

Kırmızı olursa çok iyi olur.

Aynen öyle. Elazığ da servis yok ama mazdayı bırakamıyoruz. Kolay gelsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.05.2020 at 18:16, ozgur35 :

Ne var suan pejo mu acaba pejo cok moda su aralar 

Jetta var. M3'ü satınca cx3 için biraz bekledim, araba fiyatları yükselince baya zarar ettim, o yüzden bulduğum ilk aracı aldım.

18 saat önce, Bilalakbaba20 :

2014 reflex verelim sedefli beyaz benzinli otomatik. 73 binde.

Power altı düşünmüyorum hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Merhaba arkadaşlar.

Şu 2 araç arasında kaldım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-mazda-doktor-sahibinden-822089884/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-mazda-baran-motors-mazda-cx-3-1.5-sky-d-4x4-awd-power-sense-bose-819259248/detay

2si de en son 168e bırakıyor.

Beyaz olanın bagaj havuzu, havuz paspasları ve yeni lastik gibi artıları var.

Ayrıca 20bin km daha düşük. Aracı bana dolu depo verecek ve son olarak 190km uzaklıkta. Kırmızı 770km uzaklıkta.

Kırmızının tek avantajı kırmızı olması :D (Sıfır mazda cx-3lerde sadece 750 tl fark oynuyormuş kırmızıda görene sordum)

Kırmızısı baya güzel biliyorsunuz. Bende m3 vardı doyamazdım bakmalara. Ha kırmızının da sanırım boyası ince, neredeyse her hafta yeni bir çizik görür canım sıkılır bu aracı satarsam kırmızısını almam geri derdim :D

Ama arabayı sattıktan hemen sonrasında hemen kırmızısını geri alabilsem deyip durdum :D

Uzattım ama bana fikir verin lütfen.

@ozgur35

@Katil Balina

@Lupara

@mesut2323

@Montimpex

@Bilalakbaba20

@m2hamid

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence beyaz hem ici de beyaz deri ekstra odemeyle aliniyor hem de km dusuk ama ben olsam Mersinden araba almam o da ayri bi konu yollari cok bozuk Mersinin Kirmizi da guzel ama direksiyon derisi hafif soyulmus Baska kirmizi yok mu daha dusuk km li 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, ozgur35 :

Bence beyaz hem ici de beyaz deri ekstra odemeyle aliniyor hem de km dusuk ama ben olsam Mersinden araba almam o da ayri bi konu yollari cok bozuk Mersinin Kirmizi da guzel ama direksiyon derisi hafif soyulmus Baska kirmizi yok mu daha dusuk km li 

Yok maalesef :(

Koltukların deri olduğuna emin misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, IraArel :

Merhaba arkadaşlar.

Şu 2 araç arasında kaldım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-mazda-doktor-sahibinden-822089884/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-mazda-baran-motors-mazda-cx-3-1.5-sky-d-4x4-awd-power-sense-bose-819259248/detay

2si de en son 168e bırakıyor.

Beyaz olanın bagaj havuzu, havuz paspasları ve yeni lastik gibi artıları var.

Ayrıca 20bin km daha düşük. Aracı bana dolu depo verecek ve son olarak 190km uzaklıkta. Kırmızı 770km uzaklıkta.

Kırmızının tek avantajı kırmızı olması :D (Sıfır mazda cx-3lerde sadece 750 tl fark oynuyormuş kırmızıda görene sordum)

Kırmızısı baya güzel biliyorsunuz. Bende m3 vardı doyamazdım bakmalara. Ha kırmızının da sanırım boyası ince, neredeyse her hafta yeni bir çizik görür canım sıkılır bu aracı satarsam kırmızısını almam geri derdim :D

Ama arabayı sattıktan hemen sonrasında hemen kırmızısını geri alabilsem deyip durdum :D

Uzattım ama bana fikir verin lütfen.

@ozgur35

@Katil Balina

@Lupara

@mesut2323

@Montimpex

@Bilalakbaba20

@m2hamid

Ben olsam beyaz olanı alırdım. Rengi de güzel. Kırmızı renk mazda 3 e daha çok yakışıyor. suv araçlarda kırmızı bana hoş görünmüyor.Ama tercih meselesi tabi. 

Bir de cx-3 de okuduğum kadarıyla paket karmaşası var. Bir arkadaşıma 2015 modelini, en full versiyonu diye aldık ama bazı özellikler eksikti. Yıla göre de özellikler değişebilir tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, IraArel :

Yok maalesef :(

Koltukların deri olduğuna emin misiniz?

Koltuklar deri..beyazın sahibi titiz birine benziyor.. tampon hasarı yetkili serviste yapıldıysa ve koruma demirlerinde hasar yoksa ben beyazı tercih ederdim.. sedefli beyaz çok güzel bir renktir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de kırmızıcıyım ama ta İstanbula gitmemek ve 20bin km yaşlı aracı almamak için beyazı alacağım büyük ihtimal.

Ve evet adam titiz kullanmış görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok özel bir ihtiyaç yoksa cx3 yerine BN kasa benzinli powersense m3 tavsiye ederdim..

Cx3 hakkında forumlardan takip ettiğim kadarıyla çok memnuniyetsizlik dile getirildi.. küçük bagajı ve sert süspansiyonları ileride gözünüze batabilir. 

En son m3 ten cx3 e geçmiş bir forum kullanıcısı pişman olduğunu yazmıştı.

Tabi tercih sizin.. hayırlısı olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben power sense yerine power donanımı kırmızı temiz power sense bulamadığım için almıştım. hatta power donanımlar içinde de lastik ve beş on bin km avantajına rağmen diğer renkleri değil kırmızıyı seçmiştim. o yüzden objektif ve tarafsız bir karar beklemeyin benden, mazda kırmızı çizgimizdir:))) 

pas diyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

31.05.2020 at 00:27, Montimpex :

Beyazı aldım arkadaşlar.
200km dedik, anamur çıktı 400e çıktı km 
Arkadaş full depo vericem dedi yarım depodan bir tık üst seviyede verdi, e hani full depoydu dedim, tamam işte full depo dedi (Ben jettayı neredeyse full depo sattım, adama bir kere full depo veriyorum gibi laf falan etmedim.)
Lastikler 3000km önce alındı dedi 10km önce alınmış, bikaç başka şey daha ama satıcı hiç içimize sinmese de araç içimize sindi ve aldık.

Kırmızı olsa çok daha güzel olurdu ama kısmet böyleymiş.

Bu arada araçta ön koltuk ısıtma da var. cx-3 lerde opsiyonlu diye biliyordum bunu.

@Montimpex
M3 bm kasa kullandım. Hem de resmen aşk yaşayarak kullandım ama benzin aramızı açtı. Yoksa rengi ve tipi efsaneydi. Zaten cx-3 ü gören herkes kırmızı daha(hem iyiydi deyip moral bozuyor :D rengi hem m3ün tipini kastediyorlar)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun aracınız , güle güle kullanın , şehirler arası gidip araç alırken böyle durumlarla karşılaşılabiliyor. işin kötüsü belki aynı şehirde olsanız almayacağınız arabayı, "bu kadar yol geldim bari elim boş dönmeyim" diye düşünerek alıyor insanlar. 

araç sizin içinize sinmiş , önemli olan da bu , bir kaç gün sonra yarım depo mevzuunu hatırlamazsınız bile, iyiki almışım diye düşünürsünüz bence ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...