Jump to content
Mutlu Tekir

Otomatik Bagaj Açma Uygulaması

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mutlu Tekir

BM kasaya uyacak bagaj açma işlemini kimse paylaşmadığını düşündüğüm için paylaşıyorum arkadaşlar.

Otomatik bagaj açma uygulamasında bir yenilik yaptım arkadaşlar. Mobilya montajında kullanılan minifixlerin yanında sabitleme görevi gören siyah sert plastik parçalar vardı bende. Bunları kullandım. Fakat daha önce belirtilen yerlere koyduğumda bagaj tam açılmıyordu. Ben de bu sebeple ek olarak arka taraftaki mekanizmanın önüne de bu parçadan koydum. Böylece bagaj tamamen açılıyor.

Bu işlemleri paylaşan diğer arkadaşlara teşekkür ederim. Onların yol göstermesiyle oldu. Bedavaya sağlıklı bir şekilde güzel basit bir uygulama.

Öncesinde geri görüş kamerası montajı biraz uğraştırdığı için ve tamamen eğilerek uğraştığım için biraz nefesim kesilmiş, kusura bakmayın.

Buyrun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

ben de aliexpressten yay alıp takmıştım. elde poşet paket varken çok kullanışlı oluyor gerçekten.

#Aliexpress TRY 25.31  29%OFF | Araba ayarlanabilir otomatik araba gövde bagaj kapağı kaldırma yayı cihazı için Fit Civic CR-V Odeysey caz şehir Crosstour ELYSION
https://a.aliexpress.com/_dWhEC8B

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade

Mutlu maskemi çok koruyucu yoksa evde kaldık kilo aldık olayımı😀 Eline sağlık, eğilip iş yapmak çok yorucu gerçekten. Yine maharetinizi ortaya koymuşsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
2 saat önce, Renegade :

Mutlu maskemi çok koruyucu yoksa evde kaldık kilo aldık olayımı😀 Eline sağlık, eğilip iş yapmak çok yorucu gerçekten. Yine maharetinizi ortaya koymuşsunuz.

Yok abi açık alanda az rüzgar dahi olsa güvenli. Sıkıntı kapalı alanlarda. O nedenle maskeyi çok takmıyorum zaten küçük şehirde olduğumdan ancak markete girerken. 

Kilo zaten var ama kilo evde kalmaktan değil doktora illetinden. Okuyacaz diye hareketsiz kalıyorum. :)

Sağolasın abi, maharet değil başka arkadaşlar paylaşmışlardı bu arka tarafa koyma yöntemini keşfettim. Bedavadan bagaj açma işlemi paylaşmak istedim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide

Mutlu arabayı değiştirdin de, ben mi kaçırdım konuyu acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
1 saat önce, quiteguide :

Mutlu arabayı değiştirdin de, ben mi kaçırdım konuyu acaba?

Sen çok geride kalmışın abi. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide

Hahaha. Bu ara kafamın pek yerinde olmadığı, kesinleşti.

Yemin ederim, kendim almış gibi sevindim.

Hayırlı & uğurlu olsun, kazasız belasız kardeşim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
2 saat önce, quiteguide :

Hahaha. Bu ara kafamın pek yerinde olmadığı, kesinleşti.

Yemin ederim, kendim almış gibi sevindim.

Hayırlı & uğurlu olsun, kazasız belasız kardeşim.

Sağolasın abi. 8 ay oldu neredeyse. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide

Tamam şimdi oldu.

Toyota'dan tekrar Mazda'ya geçtiğini zannetmiştim, mesajın başında BM kasa geçince.

Üzdün. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
37 dakika önce, quiteguide :

Tamam şimdi oldu.

Toyota'dan tekrar Mazda'ya geçtiğini zannetmiştim, mesajın başında BM kasa geçince.

Üzdün. :)

BM nin bagaj mekanizması benzer o nedenle paylaşmak istedim. Abi yeni her zaman iyidir, eskinin sorunları ile uğraşmaktansa, hele de supapları hassas bir araçla uğraşmaktansa. :) Mutluyum ben .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...